Crate and Barrel’in 2014 Sonbahar Koleksiyonu

Doğal görünümlü ürünlerini modern ayrıntılarla detaylandıran Crate and Barrel, çiftlik evlerinin de şehir hayatındaki yaşam alanlarının da dekorasyonlarının vazgeçilmezi oluyor.

Crate and Barrel’in Her zevke hitap eden ve dekorasyon stillerine uyarlanabilen ürünleri ile dikkatleri üzerine toplayan 2014 Sonbahar Koleksiyonu, modern yaşam alanlarında çiftlik evi esintileri yaratıyor. Çiftlik evlerinde ise modern ayrıntılarıyla dinamizmin ruhunu ortaya çıkarıyor.

Crate and Barrel 2014 Sonbahar Koleksiyonu’nun çiftlik evlerinden esinlerilerek modern yaşam alanlarına uyarlanan ürünler arasında, ahşap dokusunun öne çıktığı mobilyalar; ahşap, metal ve bakırın birlikte kullanımıyla dikkat çeken aksesuarlar, yalın ve işlevsel tasarımlarda hayat buluyor. Renkli ve floral desenli yemek takımları, ham keten ve koton mutfak tekstili koleksiyonu, hasır sepetler, sonbaharın renklerini evlere taşıyan tablolar, içinizi ısıtacak battaniyeler ve turuncu, kırmızı ve yeşil tonlarında yastıklar; modern yaşamın dinamizmini kır hayatının sıcaklığıyla dengeleme olanağı sunuyor.

Crate and Barrel 2014 Sonbahar Koleksiyonu’na ait tüm ürünleri Zorlu Center ve Akasya Acıbadem mağazalarında bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu