Creavit’in yeni banyo mobilyası serisi: Class

Şık tasarımlara sahip ürünlerle banyo dekorasyonuna yeni bir soluk getirecek olan Creavit’in Class banyo mobilyası koleksiyonu, kullanıcıların beğenisine sunuldu.

“Banyo bu tarafta” sloganıyla trendleri belirleyen Creavit, yeni Class Banyo Mobilyası serisi satışa sunuldu. Ev sahibi olarak gururla paylaşacağınız ihtiyaca yönelik, zarif tasarımlarla banyonuzu şekillendiriyor.

Mükemmelden azıyla yetinmeyen tüketicisi için, dört dörtlük banyolar tasarlayan Creavit’in Class Banyo Mobilyası, klasik ve moderni harmanlayan yumuşak çizgileriyle dikkat çekiyor. İlhamını klasikleşmiş salon mobilyalarından alan Class,  100 cm’lik alt modül, 100 cm’lik tezgahaltı uyumlu hilton lavabo ve led aynadan oluşuyor. Nostaljik tasarımıyla öne çıkan bu banyo mobilyasının gövde ve kapaklarında kullanılan mat beyaz lake, siyah granit lavaboyla muhteşem bir bütünlük yakalıyor. Yuvarlak hatlarıyla bu feminen mobilya, banyoya romantik bir atmosfer katıyor. Bu kişilikli ürünün özgün tasarımlı aynası da banyolara derinlik kazandırıyor. Salonun şıklığını aratmayan Creavit Class Banyo Mobilyası, evini yeni baştan yaratmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu