Dar koridorlar için uygulama önerileri

Dar koridorların hoş ve ferah görünmesi bazı uygulamalar ile mümkündür.

Dar koridorların dekoru sırasında bazı uyulması önerilen bilgiler mevcuttur. Örneğin dar ve küçük olan koridorlarda, açık renk mobilyaların kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca, koridor için seçilen mobilyalar ile diğer odalardaki mobilyalarının uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.
Dar koridora sahip evlerde ferah bir görünüm elde etmek için, koridora açılan kapıların beyaz renk olması önerilir.

Küçük olan koridorun daha ferah ve geniş gözükmesi için, burada ayna kullanılması önerilir. Dar ve uzun koridorlar için, yuvarlak formda ve asimetrik şekilde aynalar satın alınarak, duvar boyunca asılabilir. Bu sayede, şık bir dekorasyon elde edilebilir.

Siz de, bu öneriler ile dar, küçük ya da uzun her türdeki koridorunuzu dekore edilebilir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. merhaba. dar ve uzun koridor için yukarıda yazılmış olan tavsiyelerinizi okudum. buna göre hareket etmek istiyorum. fakat bulunduğum yerde dekor üzerine hiç bir malzeme yok.internetten dekor malzemeleri üzerine pek seçenek bulamadım. en azından yukarıda yazılı tavsiye edilen malzemelerden de yok gibi. kısacası netten malzeme temin için tavsiye edeceğiniz bir yer varsa yardımcı olabilirsiniz. teşekkürler iyi çalışmalar.

    1. Merhaba Hasan Bey,

      Maalesef marka öneremiyoruz. Fakat yukarıdaki bilgilere göre herhangi bir yapı marketten evinizin dekorasyonuna uygun açık renk boya alabilirsiniz. Bu, her yerde bulunan bir malzeme. Yanı sıra bir camcıdan da koridorunuza uygun ayna kestirebilirsiniz. Yine aynı şekilde yapı marketlerde çeşitli şekillerde aynalar da mevcut. Daha fazla ilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: https://evhayat.com/dar-koridor-dekorasyonu-nasil-olmalidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu