Dekorasyon Dergileri

Evinize gereken özeni göstererek, daha dekoratif bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.  Ev dekorasyonunda evlerin fiziki özellikleri kadar yapılacak değişikliklerde işlevsellik de önemlidir.

Yer darlığından ya da eşyalar eskidiğinde ve benzeri pek çok sebeple dekorasyonda değişiklik yapılmaktadır.

Salonunuzu ya da yatak odanızı renklendirmek için, dekoratif yastık ve örtüleri tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınıza uyan örtülerle evin havasını değiştirip renk katabilirsiniz. Odanıza beğendiğiniz ressamların tablolarını asarak kişisel zevklerini ön plana çıkarabilirsiniz.

Duvara ayna asmak isterseniz, aynayı hoş bir manzara ya da ilginç bir objeyi görebilecek şekilde yerleştirmeniz farklılık yaratacaktır. Yeni ve modern tasarımı olan aydınlatmalarla odanıza farklı bir görünüm hakim olabilir.

Yatak odalarınıza koyabileceğiniz abajurlarla, ortamı güzelleştirin. Çiçekler her zaman bulunan yere ayrı bir nefes getirir. Alacağınız birkaç çeşit renkli çiçekle, evinizin havası ve görünümü kolayca değişebilir.

Tüm bu değişimler için fikir alabilirsiniz. Dekorasyon sektörünün önemli bir bileşeni olan dekorasyon dergileri bu anlamda size ilham verebilir.

Dekorasyon Dergileri

All Decor Dergisi

All Decor

ALL Decor, her ay en doğru ürünleri seçerek okurlarına kendi evlerinde kendi stillerini yaratmanın yollarını gösteriyor ve herkesi kendi hayallerinin peşine düşmeye davet ediyor. Her ay samimi çözümler, ulaşılabilir fikirler, uzman tavsiyeleri ve dünya trendleriyle beslediği sıcak önerileri ile çıkıyor.

Fiyat: Ücretsiz (e-dergi)

Bast Home Dergisi

Bast Home

Aylık yayınlanan ev tasarımı, dekorasyon ve yaşam tarzı ile ilgili interaktif bir dergidir. Ücretsiz ve aylık yayınlanan Bast Home Dergisi’nde sıra dışı evler, ünlü mimari tasarımlar, iç mimarlar ve tasarımcıların koleksiyonlarına yer verilmektedir.

Fiyat: Ücretsiz (e-dergi)

Elle Decor Dergisi

Elle Decor

ELLE Decoration, 26 ayrı ülkede yayınlanan bir dekorasyon dergisidir. Her ülkenin edisyonu, uluslararası dekorasyon, stil, tasarım yeniliklerini ve trendlerini lokal gelişmelerle harmanlıyor. Okurlara, kitle algısı modernist olmasına rağmen, vintage, klasik, lüksist, country, Uzakdoğu gibi her tarzda ev örnekleri, tasarımlar, mağazalar, still-life’larla yine zengin bir stil panoraması sunuluyor.

Fiyat: 10 TL

Evim Dergisi

Evim

Evim Dergisi, aylık olarak yayınlanan bir dekorasyon dergisidir. Dergide dekorasyon fikirlerinin yanı sıra, pratik ev bilgileri, mutfakta kullanılabilecek kolay yöntemler ve yemek tarifleri gibi bilgilere de yer verilmektedir.

Fiyat: 4,90 TL

Home Showroom Dergisi

Home Showroom

1999 yılının Ağustos ayında okuru ile buluşan Home Showroom Dergisi; kurulduğu günden bu yana aralıksız olarak her ay ev yaşamına yönelik bilgilendirici ve tüketici odaklı bir yayın anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. Tüketiciye tarafsız, akılcı, kapsamlı bir rehber hizmeti sunmaktadır.

Fiyat: Ücretsiz (e-dergi)

Maison Française Dergisi

Maison Française

Maison Française, farklı yaşam tarzlarına sahip insanlara kent veya kır yaşama mekanları için dekorasyonun her aşaması ile ilgili yaratıcı fikirler sunar. Dekorasyon ve tasarım alanında güncel trendleri takip ederken, geçmişe damgasını vuran ve bugün hala çok kişiye hitap eden akımların örneklerine de yer verir. Aylık olarak yayınlanır.

Fiyat: 10 TL

Marie Claire Maison Dergisi

Marie Claire Maison

Türkiye’de 1997 yılından beri yayınlanmakta olan Maire Claire Maison bir dekorasyon dergisidir. Her ay vitrinlerdeki en seçkin ve trendy ürünler, ilham ve fikir dolu evler, yaratıcı dekorasyon stil önerileri, çözümler, yenilikler, haberler, mimari, dekorasyon, tasarım ve sanat alanındaki ünlü isimlerle söyleşiler, özel çekimlerle hazırlanmaktadır.

Fiyat: 7,5 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu