Dekorasyonda nar kırmızısı

Pastel tonlarda hafif pembeye ve kızıla çalan tatlı rengiyle nar kırmızısı, duvarlardan mobilyalara, objelerden mutfaklara kadar pek çok alanda kullanılmakta ve kullanıldığı alanlara sıcaklık ve ışıltı katmaktadır.

Nar kırmızısı

Bir kış meyvesi olan narın pastel tonlardaki kırmızı rengi dekorasyonda da kullanılmaktadır. İddialı olduğu kadar gücü de temsil eden nar kırmızısı eviniz için zor bir tercih olabilir.

İsterseniz odanızın duvarlarını bütünüyle nar kırmızısına boyayabilirsiniz. Bu durumda mobilyalarınızı nar kırmızısı tonuna yakışan daha yumuşak tonlarda seçmeniz uygun olacaktır. Mobilyalarınızı duvarlarınızın rengini daha da belirginleştirecek tonlarda da seçebilirsiniz.

Nar kırmızısı

Eğer duvarlarınızı bütünüyle nar kırmızısına boyamanın riskli olacağını düşünüyorsanız odanın sadece bir duvarında nar kırmızısı kullanabilirsiniz. Böylece odanın kalan duvarlarını daha açık tonlarda seçerek mekana ferahlık katabilirsiniz. Küçük mekanlar için bu daha uygun olacaktır.

Nar kırmızısı

Boyamak yerine duvar kağıdı da kullanabilirsiniz. Nar kırmızısı tonlarında seçeceğiniz duvar kağıdınız düz renkte olabileceği gibi desenli de olabilir. Desenli duvar kağıdı kullanacaksanız mobilyalarınızı düz renklerde tercih etmelisiniz. Desenler nar kırmızısının açık tonlarından olabileceği gibi farklı renklerde de olabilir.

Duvarlarınızın yanı sıra mobilyalarınızı da nar kırmızısı tonlarında seçebilirsiniz. Koltuklarınızı, ayaklı lambalarınızı ya da sehpalarınızı nar kırmızısı tonunda seçerek odanızdaki dikkati onlara yoğunlaştırabilirsiniz.

Siz de mobilyalarınızda, duvarlarınızda, objelerinizde nar kırmızısı tonunu seçerek evinizde farklı ve güçlü bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Narın farklı kullanım alanları için İç İçe Bir Meyve Nar dosyamıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu