Dekorasyonda Sadelik

Evinizin girişi pozitif enerjinin geçiş yoludur. Bu yüzden kapınızın önü ve girişiniz pozitif enerji akışına uygun şekilde ferah olmalı.

Temiz, aydınlık ve görmek istemediğiniz şeylerden arınmış olması gerekiyor. Kapının arkasında tam olarak açılmasını engelleyecek bir şey bulunmamalı.

Evinizi Aynalarla Genişletin

Aynalar, alanınızı daha geniş göstermek için ve odanızda başka bir ışık kaynağı görevi yaptıkları için çok önemlidir. Feng Shui uzmanlarına göre aynalar odadaki enerjiyi arttırır. Bu yüzden yatak odasında aynaya yer verip vermemeyi dikkatli düşünmek gerekir. Rahatsız uyumanıza ve kötü hissetmenize neden olabilir.

Ayna

Evinizdeki mobilyaların tamamının yüksek ve ağır parçalar olmamasına özen gösterin. Alçak, hafif ve renkli mobilyalara da yer verin, mekanın daha ferah ve aydınlık göründüğünü fark edeceksiniz. Böylece evinizde pozitif enerji akışı da kesintisiz sağlanacaktır.

Eviniz Düzenli Olsun

Akıllı binalara dayalı bir çalışmaya göre düz yalın çizgiler, açık alanlar ve karışık olmayan boşluklar rahatlamayı arttırıyor. Evinizi düzenli tutmaya özen gösterin. Eviniz temiz ve düzenli gözüktüğünde boş alanların organizasyonu için daha az endişe etmenizi sağlayacaktır.

Öğrenci Evi Dekorasyonu 4

Elektronik Eşyaları Yatak Odanıza Sokmayın

Elektronik ürünleri yatak odanızda en aza indirmek hatta hiç bulundurmamak daha dinlendirici uyumanıza yardımcı olacaktır. Bu da depresyona karşı çok gereklidir. Özellikle başucunuzda cep telefonu ile yatmamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Küçük Yatak Odası

Elektromanyetik alanın insan sağlığına etkileri, dünyada ve ülkemizde çok sevilen Lost dizisi ile dikkatleri çekti. İnsan sağlığına zarar verebilen elektromanyetik dalgalar, dizinin kahramanlarından Desmond’a etki etmiyordu. Maalesef gerçek hayatta hiç birimiz onun kadar şanslı değiliz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu