Denizden İlham Alan Livving Yaz Koleksiyonu

Livving, yaz mevsiminin atmosferini Marine, Cornetto, Pearl ve Lotta koleksiyonlarıyla iç ve dış mekanlara getiriyor.

Livving, yaz mevsimini amerikan servis, bardak altı ve peçetelerden oluşan Marine ve Cornetto koleksiyonları ile nevresim takımı ve yatak örtülerinin yer aldığı Pearl ve Lotta’yla karşılıyor.

Denizatı, mercan ve denizyıldızı figürlerinin canlı renkler ile bütünleştiği peçeteler, aynı renklerde tasarlanan bardak altları ve amerikan servisler ile görsel bir bütünlük oluşturuyor. Yaz mevsiminin canlılığını minimalist tasarımıyla sofralara getiren Cornetto ise Livving’in bir diğer iddialı koleksiyonu… Bardak altı ve peçetelerden oluşan Cornetto, uç kısımlarda yer alan kıvrımlarıyla sofra dekorasyonlarına dinamik bir görünüm kazandırıyor.

Üst kalite pamuk satenden tek kişilik, normal boy çift kişilik ve büyük boy çift kişilik olmak üzere üç ayrı boyda üretilen Pearl nevresim takımları ve aynı renklerde kombinlenebilen Lotta yatak örtüleri de yaz mevsimini yatak odalarına taşımak isteyenlerin tercihi. % 100 pamuktan üretilen ve dokunulduğunda farkın hissedileceği kadar sıkı dokunan kumaş yapısına sahip olan Pearl nevresim takımı, kullanıcılarına hem dayanıklılık hem de konfor sağlıyor.

%100 pamuk jakar kumaştan Portekiz’de üretilen Lotta yatak örtüleri ise hareket katan renkleriyle ön plana çıkıyor. İmalat sonunda yapılan ‘taş yıkama’ işlemi sayesinde yumuşak bir tuşe ve modern bir görünüm elde edilen yatak örtüleri, yatak odalarını güzelleştirmek isteyenlere kusursuz bir yaz enerjisi sunuyor. Minimalist tasarımın yaz renkleriyle buluştuğu Pearl ve Lotta koleksiyonları yazlık evler, kent yaşamı ve tekne stillerine uygun yatak odası dekorasyonları için üretildi.

Livving’in üretim öncesi ve sonrasında kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı, uzun ömürlü kullanım sunan dayanıklı ürünler ortaya çıkarıyor. Yüksek kalite standartlarıyla üretilen tüm modelleri gibi Marine, Cornetto, Lotta ve Pearl koleksiyonları da kolay temizlenebilme ve uzun süreli kullanım özellikleri sunuyor. Üretim aşamasında sıkı teknik kontrollerden, yıkama ve boya akma testlerinden geçirilen tasarımlar, çamaşır makinesinde 30 veya 40 derecede yıkanabilir olmalarıyla da kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu