Doğayla İç İçe 5 Bahçe Evi

Her şeyden çok sıkıldığınızda, “Keşke gidebileceğim bir yer olsa,” diyorsanız ve doğayla iç içe olmayı seviyorsanız küçük bahçe evler tam da size göre.

Evinizin bahçesinde bir köşeye ya da müstakil bir arazide inşa ettireceğiniz bahçe evleri, sizin kaçış yeriniz olabilir. Kafanızı dinleyebilir, doğayla iç içe olabilir ya da belki çalışmak için burayı tercih edebilirsiniz.

Sizin için birkaç güzel örnek derledik:

1. Bu modeldeki bir kulübeyi büyük bahçeli evlerde tercih edebilirsiniz. Son zamanlardın trendlerin çatı bahçesi detayıyla kendinizi Karadeniz’de hissetmeniz mümkün. Verandaya koyacağınız şezlongta keyifli kitap okuma saatleri sizi bekliyor olacak.

Görsel: The Fancy
Görsel: The Fancy

2. Uzay üssünü andıran bu küçük kulübe, ahşap yapısıyla sıcak bir görünüm kazanmış. Burayı belki de çocuğunuzun oyun odası olarak düşünebilirsiniz. Küçük bir sebze bahçesiyle onu doğayla tanıştırmanız da mümkün.

Görsel: Contemporary Garden Rooms
Görsel: Contemporary Garden Rooms

3. Beyazın asaletiyle Akdeniz evlerini andıran bu minik kulübe Akdeniz iklimini de evinize taşıyacakmış gibi görünüyor. Vintage sevenlerin gözdesi olmaya da aday.

Görsel: House to Home
Görsel: House to Home

4. Çatısıyla Uzak Doğu esintisi yaratan bu çok pencereli kulübede yoga yaparak vakit geçirebilirsiniz. Hatta misafirleriniz evinde değil de burada vakit geçirmek isteyebilirler.

Görsel: Wentworth Garden Rooms
Görsel: Wentworth Garden Rooms

5. Bir başka çatı bahçeli bu kulübe de ahşap dokusuyla dağ evlerini andırıyor. Hem evinize birkaç adım ötede hem de dağ başlarında dolanır gibi olmak mutluluk verici olmalı.

Görsel: The Garden Room Guide
Görsel: The Garden Room Guide

Hayal gücünüzü kullanarak kendinize mükemmel dinlenme ya da çalışma alanları yaratabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ne istediğinizi bilmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu