Dünya Vegan Günü 2017 Etkinliği

Vegan ve Vejetaryenler Derneği tarafından Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel sponsorluğunda bu sene ikinci kez kapsamlı bir Dünya Vegan Günü etkinliği planlanıyor.

Bu etkinlik ile hayvan etiği, sağlık ve küresel etkilerle birlikte aynı zamanda günümüzün en temel sorunlarından olan “şiddet”in hayvanlarla başlayan derecelendirmesi, üzeri örtülü türcülüğün neden olduğu yıkımlar, beraberinde sürdürülebilirliğin en temel ilkelerinin göz ardı edilen yönleri konusunda kamuoyunun dikkatinin çekilmesi amaçlanıyor. Etkinliğin, tür ve sınıf gözetmeksizin tüm canlılara eşit yaşam hakkı tanınması için bir temel oluşturması ana hedeflerden.

Dünya Vegan Günü Etkinlikleri

TVD Dünya Vegan Günü Programında, panelin yanı sıra, tadım etkinlikleri, belgesel gösterimi, ürün sergileri ve kokteyl de program dahilinde.

Birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı zengin sohbetler ve panel, tadım etkinlikleri, atölyeler, sürpriz konuklar, yeni ürün lansmanları, vegan resim sergisi, ücretsiz ürün dağıtımları ve geçen yıldan farklı olarak bu yıl etkinlik akşamında bol bol müzik ve eğlence!

Katılım sınırlı ve ücretsizdir. Girişler QR kod ile yapılacak, davetiyesiz katılım kabul edilmeyecektir. Geç kalmayın!

Tarih: 28 Ekim 2017, Cumartesi

Yer: Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel, Fener Kalamış Caddesi No 38, 34726 İstanbul

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu