DYO’dan mobil uygulama

Evlerini yenilemek isteyen ve evini henüz dekore edenlerin fikir alışverişinde bulunabilecekleri yepyeni bir online platform: ‘Düşle Yap Olsun’ uygulaması.

DYO’nun dekorasyon dünyasının kapılarını aralayan mobil uygulaması, evini boyamak isteyip de seçeneklerden birinde karar kılamayanların örnekleri gözlemleyerek daha kolay karar vermelerini sağlıyor.

DYO tarafdından IOS ve Android tabanlı geliştirilen “Düşle Yap Olsun” uygulaması ile Dyorum, Dyoskop ve DyoStüdyo tekbir çatı alında toplandı. Uygulamanın özelliklerinin bazılarından kısaca şöyle bahsedebiliriz;

  • Uygulamanın bir parçası olan Dyorum bölümünde, boya ipuçları, sıra dışı evler, püf noktalar ile dekorasyon modasındaki yenilikler ve DYO’daki gelişmeler yer alıyor.
  • Uygulamayı oluşturan bir diğer parça olan Dyoskop bölümünde ise siz kullanıcılar, bir rengin hakimiyet kurduğu hoş bir dekorasyonu fotoğraflayarak ya da beğendiğiniz rengin yer aldığı fotoğrafları DYO ürünlerinin sahip olduğu renk skalasındaki tonlara en yakın olan ile eşleştirebiliyor ve bu renk tonunu favoriler bölümüne ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca DYO ürünlerinde tercih edebileceğiniz renk alternatiflerinin tamamı da bu bölümde bulunuyor.
  • Düşle Yap Olsun’nun parçalarından bir diğeri de DyoStüdyo… Boyasını yenilemeyi düşündüğünüz duvarın fotoğrafını çektikten sonra dilediğiniz renge boyayarak gözlemleme fırsatı sunan online Stüdyo ortamı, aynı zamanda duvarınızın yeni halini sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanıza ve e-posta olarak göndermenize de olanak sağlıyor.

DYO‘nun dekorasyona dair tüm gelişmelerden haberdar olabileceğiniz Düşle Yap Olsun uygulamasını Apple Appstore ve Google Play Store’dan indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu