E-Tadında Yemek ve Mekan Dergisi

E-Tadında dergisi ülkemizde yemek kültürü ve mutfak kültürü ile ilgili internette ücretsiz olarak yayımlanan dergilerden bir tanesidir.

Ülkemiz mutfak ve yemek kültürü bakımından eşsiz bir güzelliğe ve zenginliğe sahiptir. Bu zenginlik sayesinde ülkemiz bugün dünya da mutfak kültürü en zengin ilk 3 ülkeden biri olarak yerini almıştır.

Her bölgemizin, ilçemizin ve hatta ilimizin kendine has özel yemekleri, tatlıları, çorbaları ve içecekleri bulunmaktadır. Bu zenginliği sürekli kılmak ve yaşatmak aynı zamanda gelecek nesillere taşımak, ancak halkı bilinçlendirerek ve yazıya aktarmakla mümkündür.

E-Tadında dergisi bu amaçla internet üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan bir yemek dergisidir.

Dergi her sayısında ünlü isimlerin mutfak hayatı başta olmak üzere pek çok konuda röportajlar yapmakta ve bu röportajları e-tadinda.com internet adresi üzerinde güncel bir şekilde paylaşmaktadır.

Dergi her sayısında mutfak alanında yeni gelişen teknolojilerden ve mutfakta işlerin daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlayacak ekipmanlar hakkında bilgi vermekte olup, en seçkin restoranlarda, en usta şeflerden özel tarifler almakta ve şeflerin mutfak sırlarını paylaşmaktadır.

Hazır gıda alanında firmaların yeni geliştirdikleri ürünleri ve yeni lezzetlerle ilgili haberleri yayınlamakta, tüm bunlarla birlikte uzman diyetisyenlerden özel diyetler ve sağlıklı beslenme önerilerini de paylaşarak, mutfak ve beslenme alanıyla ilgili her şeyi, uzman kişilerden aldıkları bildikleri her ay ücretsiz bir şekilde okuyucularına aktarmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu