Ege Otlarıyla Anne Tarifleri Etkinliği

Anneler Günü’nden ilham alınarak oluşturulan, 9 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan etkinlikte katılımcılar lezzetli ve eğlenceli saatler geçirecekler.

Anadolu mutfağının kültür mirasını korumak, eşsiz lezzetlerini nesiller boyu yaşatmak ve sevilen bu lezzetlerin dünya mutfakları arasındaki ününü perçinlemek amacıyla büyük bir tutkuyla çalışmayı sürdüren Tadında Anadolu, “Annesinin Kızı” kitabının yazarı Güler Sarıgöl Köymen ve annesi Perihan Sarıgöl ile birlikte renkli bir etkinlik düzenliyor.

Bir BTA markası olan Tadında Anadolu, UNIQ İstanbul’da yer alan Foods in the Woods’taki yerinde, 9 Mayıs Cumartesi günü, lezzetli ve renkli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Etkinliğe katılacak misafirler, “Annesinin Kızı” kitabının yazarı Güler Sarıgöl Köymen ve annesi Perihan Sarıgöl tarafından hazırlanan masada Ege otlarını tanıyacak, ayıklayacak ve pişirecekler. Ardından hep birlikte hazırlayacakları sofrada tadım ve söyleşi yapacaklar. Sürpriz armağanlar ve sunumların olacağı renkli ve eğlenceli bir gün geçirecekler.

Yer: UNIQ İstanbul (Maslak) – Foods in the Woods – Tadında Anadolu

Tarih: 9 Mayıs 2015, Cumartesi

Saat: 12.30-16.30

Katılım ücretsizdir. Katılım için önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Rezervasyon için: 0533 728 92 08

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu