Ekoloji İzmir Fuarı 2019

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen 10. Ekoloji İzmir Fuarı 2019, 15-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

EKOLOJİ İZMİR, Türkiye’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden sertifikalı organik ürünlerin ve sektörün tüm paydaşlarının yer aldığı tek fuarı olarak sizi İzmir’e davet ediyor.

Ekoloji İzmir

Organik sertifikalı ürünlerin sergilendiği ve sektörün tüm paydaşlarının ürünlerini sergilediği EKOLOJİ İZMİR FUARI, 15 – 18 Mayıs 2019 tarihlerinde 10. kez T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın desteği ve Ekolojik Tarım Organizayonu Derneği (ETO) iş birliği ile İZFAŞ tarafından gerçekleştirilecektir. Organik giyim eşyalarından gıdaya, kozmetikten temizlik ürünlerine kadar yenilikçi geniş bir ürün yelpazesinin sergilendiği EKOLOJİ İZMİR’e değer zincirindeki tüm paydaşlar (makine, yenilenebilir enerji, ekolojik turizm, alternatif eğitim, ekolojik girdi, sertifikasyon kuruluşları) katılımcı ve ziyaretçi olabilir.

Ekoloji İzmir

Fuar, yerli ve yabancı katılımcıların bir araya gelerek önemli iş bağlantıları yapmaları için sektör paydaşlarına altın fırsat sunan bir “ORGANİK PLATFORM”. fuarizmir’de gerçekleşecek olan EKOLOJİ İZMİR’de, fuara paralel düzenlenen etkinliklerle sektör profesyonellerinin yanı sıra tüketiciler için de ilgi çekici olmaya devam edecek.

Fuar Tarihi: 15 – 18 Mayıs 2019

Yer: fuarizmir

Ziyaret Saatleri: 10:00 – 19:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu