Electrolux’un yeni elektrikli süpürgesi

Electrolux’un esnek tasarımı ve güçlü motoru ile ulaşılması zor köşeleri bile en kusursuz şekilde rahatça temizleyen elektrikli süpürgesi UltraFlex tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Rutin ev temizliği sırasında ulaşılması zor köşelerin kolayca temizlenmesini sağlayan üstün teknolojili UltraFlex Elektrik Süpürgesi, şıklığıyla da göz dolduruyor. Hafif yapısı ve kolay taşınma özelliği ile kolay kullanılabilen Electrolux UltraFlex, AeroProextreme başlığı ile toz toplama konusunda maksimum performans gösteriyor. Çoklu başlık aksesuarları da dilediğiniz alanları rahatça süpürmenizi sağlıyor. Ayrıca çoklu toz depolama özelliğine, dinamik çekiş gücüne ve Turbo Cyclonic Teknolojisine sahip olan elektrikli süpürge kullanıcıya, pratik manevra kabiliyetini sağlayan Hareket Kontrol Sistemi ile de sunuyor.UltraFlex Electrolux

Electrolux UltraFlex elektrikli süpürgenin diğer özellikleri ise;

  • Fazla yer kapmadan rahat park edilebiliyor.
  • Süpürme alanının yarıçapı 12 metre.
  • Uzun kordonu, temizlik esnasında priz değiştirme problemini ortadan kaldırıyor.
  • Sahip olduğu torbasız yapısı çalışma sistemi ve yıkanabilir hijyen filtresi kullanıcıya toz ile temas etmeden hijyenik ve kolay boşaltım imkanı sunuyor.

Electrolux’un yeni elektrikli süpürgesi premium torbasız UltraFlex’in UFFLEX modelinin fiyatı 849 TL ve UFORIGINDB modelinin fiyatı ise 699 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu