Ev dekorasyonu ürünleri Zücex Home Fuarı’nda

Uluslararası Ev Tekstili Dekorasyon ve Aydınlatma Fuarı Züchex Home, Tüyap’ta 03-07 Eylül 2014 tarihleri boyunca dünya genelinden binlerce ziyaretçi ağırlayacak.

Life Media Fuarcılık tarafından bu sene 25.’si düzenlenecek olan Züchex Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Züchex Home Fuarı ise bu yıl ilk kez kapılarını açması planlanıyor. 25. Züchex 2014 fuarının tamamlayıcısı olacak olan Züchex Home, Ev Tekstili Dekorasyon ve Aydınlatma sektöründeki  birçok geleneksel ve yenilikçi markalarını tek çatı altında buluşturuyor. Yerli-yabancı firmanın katılımı ile bir ev için gerekli olan her şeyi bünyesinde barındıran fuara Türkiye dışından da katılımın olması bekleniyor.

Sektörün 2013 yılı istatistiklerine göre ilk 10 ay içindeki en büyük 5 Avrupa pazarına yapılan ihracatı, daha önceki dönemden yüzde 16 daha fazla olduğu belirlendi.

25. Züchex 2014 fuarında sıra dışı tasarımlar ve özel organizasyonlar da var

Türkiye’de ve diğer ülkelerde faaliyet gösteren yüzlerce firma, 25. Züchex 2014 fuarına gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapacak. Misafirlerin ilgisini çekecek ünlü isimle ve hazırlanan özel showlar ile keyifli anlar yaşanacak.

Evdema, Karaca Home, Almode Tekstil, Star Dekor, Kozza Dizayn gibi sektör devleri de 25.Züchex fuarı’nda yerlerini alacak isimlerden.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu