Ev dekorasyonunda 3D yazıcı dönemi

Baskı teknolojilerinde yaşanan gelişmeler evlerin dekorasyonu için de yeni bir imkan yarattı.  

Evdeki kapı, cam gibi birçok malzemeye fotoğraf ve çizim basabilme fırsatı sağlayan yeni nesil geniş format baskı makineleri, ev dekorasyonu için yeni ufuklar açıyor. PVC’ye baskı yapabilen bu makineler sayesinde kapılarınıza, camlarınıza, hatta evinizin dış cephesini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evinizi bir sergi mekanına çevirin

UV mürekkeplerle yapılan iç mekan ve dış mekan uygulamaları bina dış cephelerinden iç mimariye kadar farklı alanlarda kullanılabiliyor. 5 cm kalınlığında cisimlere baskı yapabilen yeni nesil makineleri kullanarak bir fotoğraf ya da çocuğunuzun çizdiği resmi ahşap bir zemine basabilirsiniz. Sevdiklerinizin fotoğraflarını bir masaya basıp evinizin dekorasyonunda farklılık yaratabilirsiniz. İstediğiniz bir görseli evinizin kapıları ya da camlarına uygulayabilir, istediğiniz desenlerde basacağınız ahşapları tablo olarak kullanarak evinizi bir sergi mekânına çevirebilirsiniz.

Dış cepheye de uygulanabiliyor

Bu uygulama sadece iç mekanla sınırlı değil. PVC dış cephe kaplamalarına baskı yapabilen makineler sayesinde o hep hayalini kurduğunuz ahşap eve ulaşmanız mümkün. Üstelik sıkıldığınız zaman kolayca değiştirebilirsiniz.

Gelişen teknolojiyle birlikte dekorasyon fikirleri de gelişmekte ve tasarım imkanları artmakta. Siz de gelişen baskı teknolojisinden faydalanarak evinizin içinde ve dış cephesinde değişim yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu