Ev hayatınız için pratik şablonlar

EvHayat üyeleri için hazırladığımız bu şablonların çıktılarını alarak, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Sabah kalktığınızda kafanızda yapılması gereken bir sürü iş vardır. O işleri halletmek için belli bir plan yaparsınız. Gün içinde koşuştururken, aralarında atladığınız, unuttuğunuz şeyler olur. 

Bir plan dahilinde ilerlemek, yapacağınız işleri unutmamak için hazırladığımız not şablonunu kullanabilirsiniz. Bu şablonu buzdolabı gibi gözünüze çarpacak yerlere asarak yapacağınız işleri unutmanızı engelleyebilirsiniz.

Son anda hazırlanan alışveriş listelerinde mutlaka eksikler çıkar. Tam bir alışveriş listesi hazırlamak için buzdolabınızın üzerine alışveriş listesi asabilirsiniz. Aklınıza gelen, bittiğini fark ettiğiniz mutfak malzemelerini hemen listenize ekleyebilirsiniz. Böylece telaştan eksik liste hazırlama derdinden kurtulabilirsiiz. 

Ayrıca 2010 yılına özel hazırladığımız takvim sayesinde sadece günlük değil, haftalık planlarınızı takvim üzerine not alabilirsiniz.

Seçtiğiniz ayın üzerine tıklayıp, bir kopyasını yazıcınızdan basabilirsiniz. Büyük resmi bilgisayarınıza kaydettikten sonra, Windows Standart Resim Görüntüleyici üzerinden de tam sayfa olarak, olabildiğince mukavemetli kağıt üzerine takvimi bastırmanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu