Evde Taş Duvar Kullanımı

Dekorasyonunuzda taş duvarların şık görünümünden faydalanabilirsiniz. Evde taş duvar kullanımı nasıl olmalıdır?

İç ve dış dekorasyonda kullanabileceğiniz taş duvarlar, kullanım ve uzun ömürlülük açısından avantaj sağlayacaktır. Kışın sıcaklığı, yazın ise serinliği muhafaza edebildiği için, taş duvarları iç yalıtım olarak da nitelendirebilirsiniz.

Taş duvarları sadece otantik dekorasyonda değil, modern dekorasyonlarda da kullanabilirsiniz. Salon dekorasyonunda modern TV üniteleri için, mutfak dekorasyonunda ve banyo gibi ıslak mekânlarda kullanılmak üzere taş duvarları tercih edebilirsiniz.

Taş duvarların malzemesi, doğal taşlardan, traverten, mermer, granit ve mozaik gibi malzemelerden üretildiği için, çeşitli renk ve modellerde seçenekleri bulunmaktadır. Taş duvarlar, doğal malzemesinin aksine, hafif formda üretildiği için, duvarların nefes almasına izin verir. Binaya yükleyeceği ağırlık, beton duvarlar kadar olacağı için, herhangi bir probleme yol açmayacaktır.

Duvarlarınızda, mobilyalarınızla uyumlu olarak tasarlanan dekoratif modern şömine modelleri evinizin iskeletinin bir parçası gibi algılanacak ve evinize farklı bir hava katacaktır.

Taş duvar görünümü vermek için kültür taşı da kullanabilirsiniz. Kültür taşlarını odanızın dört duvarına uygulayabileceğiniz gibi, tek duvara ya da tavana ve tek duvara da uygulayarak kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun koridora sahipseniz burayı da kültür taşları ile dekore ederek büyük tablolarınızı, fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz.

Kültür taşları ile kapladığınız duvarı, daha sonra beyaz gibi renklere boyayarak renk değişikliği yapmanız da mümkün.

Evinizdeki havayı taş duvarlar yardımıyla değiştirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu