Eviniz İçin 6 Muhteşem Dekorasyon Fikri

Eviniz için klasik dekorasyonlardan sıkıldıysanız ve bir yenilik arıyorsanız belki biraz çizgi dışına çıkmanız gerekiyordur.

Hangi perde hangi koltukla uyumlu, hangi duvar rengi hangi halıyla uyumlu vs. Evinizin dekorasyonunda karşınıza bu sorular çıkacak. Fakat bu sorulara vereceğiniz yanıtlar sıra dışı olabilir. Neden olmasın?

İlham alacağınızı düşündüğümüz 6 tasarım fikrini sizin için derledik. Belki evinizde uygular ve siz de misafirleriniz şaşırtırsınız.

1. Akvaryum Yatak

Tasarım: acrylicaquariums.com
Tasarım: acrylicaquariums.com

Bu; doğayı, özellikle de denizleri sevenler içi eşsiz bir tasarım örneği. Hele bir de dalmayı seviyorsanız, uyandığınızda kendinizi denizin diplerinde gibi hissedebilirsiniz. Uykuya dalmakta zorlananlara önerilmez. Balıkları izlerken uyumayı unutabilirsiniz.

2. Sarmaşık Odalar

Tasarım: Hilden and Diaz
Tasarım: Hilden and Diaz

Bu lambayı evinizde bir orman havası yaratmak için kullanabilirsiniz. Fantastik filmler sevenler için, bulunmaz bir fırsat da denilebilir. Aydınlatmaya yeni bir boyut kazandıracağınız kesin.

3. Evin İçinde Yüzün

Havuz

Bahçeniz bulunan havuzu evinize taşımaya ne dersiniz? İmkansız değil, düşünmeniz yeterli. Yaz aylarının en eğlenceli aktivitesi için evinizden çıkmanız gerekemeyecek. Artık başınıza güneş geçmesi de mümkün değil.

4. Kedi Yürüyüş Yolu

Tasarım: Because We Can
Tasarım: Because We Can

Kediniz evde sıkılıyor ve siz de buna üzülüyorsunuz. O halde evinizi, kediniz için eğlenceli hale getirin. Duvarlarınızda onun için bir yürüyüş parkuru yapın ve o da o borularda ne yapacağını anlamaya çalışmakla başlasın. Kedinizi izlemek de keyifli olacaktır.

5. Çocuğunuzun Ağaç Odası

Tasarım: mytropolisdesign.com
Tasarım: mytropolisdesign.com

Çocuğunuzun doğayı, ağaçları tanıyarak büyümesini istiyorsanız, onu ormana götürün. Ama ormanı evinize getirmeyi de düşünebilirsiniz. Böylece çocuğunuz sürekli doğada olacak ve tam bir doğa sevgisiyle büyüyecektir.

6. Hamakta Uyuyun

Tasarım: Le Beanock
Tasarım: Le Beanock

Bahar gelse de pikniğe gitsek dediğinizi duyar gibiyiz. Doğada vakit geçirmek, hamak kurup biraz dinlenmek istiyor olabilirsiniz. Pikniğe gidin, fakat hamak keyfinizi ertelemeniz gerekmiyor. Yeterli uygunlukta bir salonunuz varsa, hamak kurmayı düşünebilirsiniz. Böylece bebekler gibi uyuyabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonunda sıra dışı tasarımlardan ilham alabilir, evinizi yeni fikirlere açabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu