Evinizde modern bir hava yaratın

Evinizde mobilya sayısını az tutarak, organik modeller tercih ederek evinizde doğal, aynı zamanda modern bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Salonunuzun bir duvarını boydan boya raflı ünitelerle ile kaplayabilirsiniz. Kapladığınız ünitelerin içini spotlarla aydınlatabilirsiniz. Aydınlattığınız raflarda kitaplarınızı dizebilir, çerçevelerinizle süsleyebilir ve depo olarak kullanabilirsiniz.

Evinizin zeminini farklı desenlerde kesilmiş mermerlerle döşeyebilirsiniz. Zeminde oluşan çizgiler derinlik ve perspektif hissi uyandıracaktır. Salonunuzu mermer ile döşemeniz, evinizin diğer bölümlerini de mermerle döşeyeceğiniz anlamına gelmez. Oturma ve yatak odası gibi dinlenme alanlarınızı parke ile döşeyebilirsiniz. Parke döşendiği mekana sıcak bir hava katar.

Evinizin büyük bölümünde kullanacağınız; mermer, ahşap, cam ve deri gibi malzemeleri bir araya getirerek doğal bir hava yaratabilirsiniz.

Yatak odanızı dekore ederken, yatak odanızı evin diğer kısımlarından bağımsız olarak düşünün. Yatak odanızı evinize hakim olan renklerin dışında farklı bir renge boyayın. Siyah ve beyazı yatak odanızda kombine edebilirsiniz.

Çocuk odanız yeteri kadar büyük değilse yatakların odayı daha da daraltmasına izin vermeyin. Çocuk odanızda ranza sistemi kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu