Evinizde nostaljik bir hava yaratın

Moda durmadan kendini yenilese de bazen, eskiye büyük özlem duyulur. Evinizde de eskiye dönmek, nostaljik bir ortam oluşturmak isteyebilirsiniz. Evinizde nostaljik bir dekorasyon oluşturmak için dantellerden yardım alabilirsiniz.

Yatak odanızda romantik bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, kadife, saten ve tülü, dantelle bir araya getirebilirsiniz. Beyaz bir tül, kadife, kırmızı bir yatak örtüsü ve başucunuzda duran komodinin üzerine koyduğunuz bir dantelle yatak odanızda nostaljik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Ayrıca yatağınızın üzerine yerleştireceğiniz farklı boydaki dantel kılıflı yastıklarda nostaljik bir ortam oluşturmanıza yardımcı olurlar. 

Yatak odanızda camın önüne koyacağınız eski model bir koltuk ve yanındaki sehpanın üzerine koyacağınız püsküllü bir abajurda odanızın havasını değiştirecektir. 

Evinizin her yerini dantellerle doldurmak istemiyorsanız, eskiye dönüş için perde püsküllerinden de yararlanabilirsiniz. Bir zamanların modası perde püskülleri de, nostaljik bir hava yaratmak için, en az danteller kadar etkili olacaktır. 

Ahşap eşyalar nostaljik bir ortam yaratmak için her zaman idealdir. Salondaki ahşap konsolunuzun üzerine yerleştirdiğiniz bir aynayı eski bir kolyenizle süsleyebilirsiniz. 

Evinizi saran nostaljik havanın servislerinde devam etmesini istiyorsanız, tepsilerinizin içine birer dantel yerleştirebilirsiniz. 

Evinize nostaljik bir hava katmak için, dekorda altın ve kahve tonlarını kullanmaya özen gösterin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu