Evinizde pötikare ve ekose rüzgarı

İsterseniz evinizin duvarında, isterseniz mobilyalarınızda, isterseniz de kullandığınız tekstil ürünleri ile evinizde pötikare ve ekose rüzgarı estirerek, modern bir hava yaratabilirsiniz.

Pötikare desenli kumaşlar en çok ev tekstilinde göze çarpar. Yatak odanızda kullandığınız nevresim takımını pötikareli seçebilirsiniz. Eğer yatak odanızın duvarlarında sadelikten yanaysanız yatak başı seçiminizi de pötikareli kumaşlardan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca yatağınızın başucuna komodin yerine, bir sehpa koyabilir, üstünü de pötikareli bir örtüyle süsleyebilirsiniz. 

Evinizin duvarlarını ekoseli kağıtlarla kaplayabilirsiniz. Gözünüzün yorulmaması, odanıza karmaşık bir hava katmaması için ekoseli kağıtlarla kapladığınız odanızın mobilya seçiminde sade, keskin hatlı ve tek rengin hakim olduğu mobilyaları tercih edebilirsiniz. Ekoseli duvarınıza astığınız tek renkli modern bir saat duvarınızda hoş durabilir. Ayrıca, koltuk yastıklarınızı duvarınızdan farklı renkteki ekoseli bir kumaşla kaplayabilirsiniz. Kapladığınız yastıklar odanıza sıcak bir hava katacaktır. 

Ekoseli duvarların gözünüzü yoracağını düşünüyorsanız, duvarlarınızı tek bir renge boyayıp, ekose desenin hakim olduğu mobilyaları seçebilirsiniz. Düz renge boyanmış bir odada kullanacağınız ekose kaplamalı koltuklar dikkat çekecektir. Ekose kaplamalı koltuklar aynı zamanda odanızı monoton bir görüntüden kurtaracaktır. 

Kullanacağınız ekoseli bir masa örtüsü ile mutfağınıza hareket kazandırabilirsiniz. Eğer ekoseli bir masa örtüsü kullanacaksanız, tabaklarınızı yuvarlak formlu ve tek renk seçmeye özen gösterin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu