Evinizdeki rafları dekoratif hale getirin

Açık raflar kullanarak, daha çok eşya saklayın.

Açık raf sistemleri, büyüklüğü ne olursa olsun, her boyuttaki odaya uygundur. Başucu kitaplarınız, biblo ve aksesuarlarınız için toparlayıcı ve duvarınıza şık bir görünüm veren, açık raf sistemlerini tercih edebilirsiniz. Açık renk duvarlarda, yine açık tonlarda raflar kullanabilirsiniz.

Odanızda, tezatlık oluşturmak isterseniz, kırmızı ve mavinin koyu tonları ideal bir seçim olacaktır. Rafların haricinde, açık saklama sistemlerinden dekoratif sepetleri kullanabilirsiniz. Takılarınız ve aksesuarlarınız için, nötr renklerdeki küçük sepetler işinize yarayabilir. Rafları kullanırken, raflarda yığılma olmamasına dikkat edin. Kalabalık ve dağınık bir görüntü, odanızın görünümünü olumsuz etkiler. Küçük ahşap kutular alıp, kendi zevkinize göre renklendirip süsleyin. Sepetler ve kutular, kitaplarınızın ön kısmında yer alarak, raflarınıza daha zengin bir görünüm katacaktır.

Kapaklı dolaplar yerine, daha modern ve hoş görünümlü olan açık raf sistemlerini tercih edin; odanızdaki havanın nasıl değiştiğini fark edeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu