Evinizi siyah beyazın asaletiyle buluşturun

Siyah beyaz dekore edeceğiniz eviniz, modern ve asil bir görünüme bürünebilir.  

Derin çizgiler, açısal tasarım ve ince dokunuşlarla mükemmel bir şekilde tasarlayacağınız eviniz kendi enerjisini oluşturacak ve sizi de bu atmosfere dahil edecektir.

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonu

Evinizi renk tercihinizde odağınıza siyah beyaz renkleri alarak dekore edebilirsiniz.

Duvarlarınızı tamamen beyaza boyayarak mobilyalarınızı siyah renkte seçebileceğiniz gibi, duvar kağıtları ya da mobilyaların siyah beyaz seçilmesi ile de farklı alternatifleri deneyebilirsiniz. Tüm mobilyalarını beyaz renkte seçtiğiniz banyonuzun, küvetini siyah renkte tercih edebilirsiniz. Yemek masanızın etrafında fuşya sandalyeler, yatak odanızda yeşil bir okuma koltuğu, salonunuzda büyük kırmızı bir abajur ya da sadece saksılar yardımıyla tasarımınızı düzenleyebilirsiniz.

Zeminde halı kullanabileceğiniz gibi, seramik, taş ya da ahşap zeminleri da tercih edebilirsiniz. Seramik ya da taş kullanmayı düşünmeniz durumunda, renkleri kontrast unsuru olarak tasarlayabilirsiniz. Eğer zemininiz ahşap ise evinizin modern görünümüne doğal esintiler katmış olursunuz. Ahşap zeminli oturma salonunuz beyaza boyadığınız duvarlarında ahşap çerçeveler kullanarak zeminle duvarın bütünlüğünü sağlayabilirsiniz.

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonu

Mobilyalarınızda ahşap, metal ya da plastik malzemeleri tercih edebilirsiniz. Yemek masanızı ve sandalyelerinizi siyah ahşaptan, banyo ünitenizi siyah metal malzemeden ve salonunuzdaki sehpayı plastik malzemeden seçebilirsiniz. Siyah beyaz tonlarda dekore edeceğiniz evinizin modern çizgisini tercih ettiğiniz malzemeyle tamamlayabilirsiniz.

Dekorasyonunuzda kullanacağınız ilave bir renk ve aksesuarlar yardımıyla tasarımınız sadeliğin mükemmelliğine ulaşacak . Zamana ve trendlere göre değişmeyen bir şıklığı temsil eden siyah beyaz tarzı, evinizin hep en yeniyi yansıtmasını sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu