Evinizi taşlarla kaplayın

Duvarlar ev dekorunun önemli bir parçasıdır. Evinizi yenilemeye karar verdiğinizde aklınıza; ‘‘duvarları kağıt mı kaplasak, boyamı yapsak, kağıtlar desenli mi olsa, düz renkli bir duvar daha mı iyi durur yoksa’’ gibi bir sürü soru gelir.

Duvarlarınız için farklı bir alternatif daha düşünebilirsiniz. Duvarlarınızı taşla kaplayabilirsiniz.

Eskiden dış cephe kaplamaları için kullanılan taşlar, artık iç mekanlarda da kullanılabiliyor. Taş görünümlü yeni konseptler sayesinde, duvarlarınızın taş kaplanabilmesi için düz olmasına gerek duyulmuyor. Oval yüzeyleri de kolaylıkla taşla kaplayabiliyorsunuz. Yeni üretilen ürünlerle tonoz tavan ve kubbe çalışmaları da evinizin istediğiniz duvarına uygulayabilirsiniz.

Doğal taşları aratmayan yeni taş görünümlü panellerin montajı da, oldukça kolay. Taş görünümlü paneller vida vasitasıyla kolay ve hızlıca monte edilebiliyor. Bu özelliği sayesinde, fazla zaman ve emek harcanmıyor. Taş görünümlü duvarlarınızdan sıkıldığınızda, panelleri rahatlık sökebiliyorsunuz. Üstelik söktüğünüz panelleri istediğiniz başka bir duvara da monte edebilirsiniz.

Taş paneller, görünümünün aksine taşınabilir, hafif bir yapıya sahiptir. Taş görünümlü paneller ince oldukları için çok yer kaplamıyorlar. Duvarlara monte edilen taş görünümlü paneller kapladığınız alanı daraltmıyor.

Taş görünümlü paneller montajı ve görünümü kadar temizlikte sağladığı kolaylık nedeniyle de tercih edilebilir. Suya, neme karşı dayanaklı olan bu panelleri kolaylıkla silebilirsiniz. Bu paneller ışığı geçirmedikleri için, duvarlarınıza zarar vermez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu