Evinizi yeni yıla hazırlayın

Yeni yıla Hoş geldin 2015 deyin! Yeni yılla birlikte evimizi dekorasyonunda yapacağımız küçük değişikliklerle yeni yıla hazırlayabiliriz.

Yeni yıl herkes için yeni başlangıçlar ve hayatımızı iyileştirmek için yeni fırsatlar demektir. Evimize konfor, mutluluk ve yenilik getirmek için yeni yıl bize muhteşem bir fırsat sunuyor. Küçük değişiklikler bile yeni yıl heyecanını evimize taşımaya yetecektir.

İşte önerilerimiz:

  •  Tasarım trendlerinin yanı sıra eviminiz dekorasyonunda kalbinizi ve eğilimlerinizi de takip etmelisiniz. Yeni yıl trendlerini evinize uygulamadan önce kendinize göre yorumlayın.
  • Eviniz sizin özel alanınız. Orayı istediğinizce kişiselleştirin. Salonunuzu sizi mutlu eden bir tabloyla süsleyin ya da odanıza sevdiklerinizin fotoğraflarını asın. Yeni yıla onlara bakarak mutlu girin.
  • Giriş kapınızı küçük dokunuşlarla yenileyin. Küçük bir çiçek asarak ya da boyayarak yenileyebileceğiniz kapınız, yeni yıl için iyi bir tazelenme olacaktır.
  • Oturma odanızdaki avizenizi ya da yer aydınlatmanızı değiştirerek yeni yıla yeni bir aydınlıktan bakabilirsiniz.
  • Evinize alacağınız yeni bitkiler hem doğayı evinize taşıyacak hem de dekorasyonunuzda mükemmel yeşil bir değişiklik olacaktır.
  • Koltuklarınızın yerlerini ya da odalarınızın yerlerini değiştirerek, hiçbir şey satın almadan da evinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Yeni yıl demek, tazelenme demektir. Evinizde yapacağınız küçük değişikliklerle siz de yeni yıla tazelenmiş olarak gireceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu