Evlere konfor ve tasarım getiren klima “ARTCOOL Stylist”

LG Electronics’in stil ve kullanıcı konforunu yeni bir boyuta taşıyan ARTCOOL Stylist Inverter V klimalar, zarif estetik özelliklerini etkili soğutma kapasiteleriyle birleştiriyor.

ARTCOOL Stylist Inverter V klimalar, LG’nin 3 yönlü yumuşak hava akışı, incelikli LED aydınlatma ve yenilikçi akıllı uzaktan kumanda özelliklerini kullanıcıya bir arada sunuyor. “İnsan merkezli tasarım” felsefesini taşıyan ve klima tasarımını farklı bir seviyeye getiren IF Product Design Award 2014 ödüllü V klimalar, kullanım özelliklerinin yanı sıra şıklığıyla da göze çarpıyor.

ARTCOOL Stylist Inverter V klima
ARTCOOL Stylist Inverter V klima

Daire ve kare biçimlerinde geliştirilen ARTCOOL Stylist, gelişmiş özellikleri, insan merkezli teknolojisi ve estetik görünümü ile kullanıcıların mekân ve doğa arasında duygusal bir bağ kurmasını sağlıyor.

İnsan merkezli klima teknolojilerinden doğan yenilikçilik

V klimalar, kullanıcıların ruh hallerini olumlu şekilde etkileyebilen benzersiz bir aydınlatma özelliğine sahip bulunuyor. Yatıştırıcı aydınlatma efekti, zihni sakinleştiriyor ve kullanıcıların güne adapte olmasını kolaylaştırıyor. Barındırdığı 8 farklı renk ayarı, klima aydınlatmasının günün farklı saatleri için özelleştirilmesini ve farklı ruh halleri elde edilmesini sağlıyor.

LG’nin uzman tasarım ekibi tarafından çıkış kanatlarının, ön panelin arkasına yerleştirilmesi, iç ünitenin sadece 121 mm. Kalınlığa inmesi sağlıyor. Tasarım ekibi, aydınlatma efektlerini de güçlendirmek amacıyla ARTCOOL Stylist’in beyaz renkte olmasını tercih ediyor.

“Elinde ve Üzerinde” konsepti (kullanıcının elinde ve masanın üzerinde) ile oluşturulan uzaktan kumandalar, kullanıcının avucuna rahatça sığarken, kullanılmadığı zaman da bulunduğu yerde estetik görünmesini sağlıyor. Yuvarlak biçimi ile iç ünitenin ön paneli üzerindeki dairesel motifi anımsatan kumanda, kolay ve doğal bir şekilde kullanılan çeşitli etkileşim modlarını destekliyor.

ARTCOOL Stylist Inverter V klimalar, minimalist stiliyle; evler, ofisler, restoranlar ve tüm mekânlar için güzel bir seçim oluyor.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhaba Damla Hanım,

      LG Electronics yetkili bayiilerinden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu