Evlilik Dünyası 2017

Evlilik Fuarı 2017 bu yıl 3-5 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek, evlenecek çiftlere yol göstermeye devam edecek. 

Her yıl Türkiye’de 600 bin çift evlenir, bu evliliklerin yaklaşık 100 bin’i İstanbul’da gerçekleşir. Bu fuar 50 bin’e yakın çiftin düğün ve ev hazırlığı sürecinde alış veriş yaptığı noktadır.

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Salonlarında 3 – 5 Şubat  2017 tarihleri arasında Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı 15. kez gerçekleşecek.

Bu güne kadar 450.000’den fazla çifte evlilik sürecinde rehberlik eden Evlilik Fuarı, gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek 15. kez ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunacak. Sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek ürün gruplarıyla yeni firmaları da ziyaretçiyle buluşturan fuar, 2017 yılında da zengin ürün ve  hizmet yelpazesiyle evlenecek çiftlerin hizmetinde olacak.

3 gün sürecek organizasyonda ziyaretçi çiftler aradıkları tüm materyalleri bir arada bulabilecekler, fiyat karşılaştırması yapabilecekler, yeni trendleri takip edebilecekler ve fuara özel çeşitli kampanyalardan yararlanabilecekler.

14 yıldır evlenecek çiftlerle sektör profesyonellerini buluşturan Evlilik Fuarı, 1 milyar TL’nin üzerinde ticari hacim yaratmakta. Her yıl ortalama 50.000 evlenecek adayı ağırlayan Evlilik Dünyası, ünlü isimlerin tasarımlarından oluşan büyük defilelerle basının yoğun ilgisini görmekte ve her yıl büyümeye devam etmektedir.

Yer:  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonu, Harbiye / İstanbul (Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Karşısı)

Tarih: 3 – 5 Şubat 2017

Saat:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu