Fakir 25.Züchex Fuarı’nda

Toz torbasız elektrikli süpürge sektörüne Veyron Turbo ile yep yeni bi soluk getiren Fakir, yeniz gözdesinin lansmanını 25.Züchex Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Ev ya da diğer mekanların temizliği için ürettiği çözümler ile dikkat çeken Fakir, 3-7 Eylül tarifleri boyunca devam edecek olan 25. ZüchexFuarı’na yerini aldı. Uzun süre kullanıldığında dahi yüksek emiş gücünü koruyan Fakir Veyron, ergonomik yapısı ve üstün performansıyla kullanıcının temizlik işlerinde en başarılı yardımcısı oluyor.

Kırmızı, viyolet, kum ve sarı renk seçenekleri bulunan Veyron’nun yüzeyi için, mat, parlak ve metalik de alternatifleri de var.

Fakir’in yeni gözdesi olan Veyron’un turbo yer başlığının dönebilen fırçası ile dökülen evcil hayvan tüylerini bile kolayca temizliyor. İki farklı filtre sistemi ile emiş gücünü koruyabilen

Veyron Turbo
Veyron Turbo

Veyron Turbo, 2400W motor gücü, 400W elektronik ayarlanabilir vakum gücü, yıkanabilen H.E.P.A. 13 filtresi, Cyclone filtre sistemi özelliklerine sahip. Ayrıca toz haznesinde hava akışı ile yarattığı hortum etkisi daha fazla tozu bünyesine almanın yanı sıra kalın ve ince tozları ayrıştırıyor. Böylece H.E.P.A. 13 filtrenin çok daha uzun süre boyunca temiz kalmasını sağlıyor. Toz torbası gerekmeden kullanılan elektrikli süpürgenin 1,5 litre toz haznesi ise dolduğunda kapağı açılarak kolayca boşaltılabiliyor ve isteğe göre yıkanabiliyor.

Fakir’in ürünleri ile birlikte TÜYAP Beylikdüzü’nde düzenlenen Züchex Fuarı’ndaki 7. Hol B / 19 no’lu stantta ziyaretçilerini bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu