Fakir’in yeni süpürgesi hem temizliyor hem aydınlatıyor

Yenilikçi ürünleri ile fark yaratan Fakir, pratik temizlik için yepyeni bir çözüm ortağı sunuyor.

Fakir’in, dünyanın en saygın tasarım yarışmalarından biri olan Plus X Award’ın fonksiyon kategorisinden ödüllü AS Premium 1108T CBC şarjlı kuru vakum süpürgesi, hayallerdeki pratik temizlik için raflardaki yerini aldı.

Şarjlı bir süpürgeden beklenen tüm özellikleri bir araya getiren AS 1108T CBC,  küçük ve hızlı olmasının yanı sıra çevre dostu Nimh bataryası ve iki kademeli hız ayarı ile maksimum performans gösteriyor. Farklı yüzeyler için geliştirilmiş aksesuarları ile AS 1108T CBC koltuk köşeleri, radyatör aralıkları, duvar dipleri gibi en zorlu alanlara rahatlıkla ulaşabiliyor.

AS 1108T CBC’nin aparatları ise, kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. Mobilya fırçası temizlik esnasında mobilyaların çizilmesini önlerken, turbo fırçası evcil hayvan sahipleri için tüyleri tek adımda toplama kolaylığı sağlıyor. Ürünün toz haznesini boşaltmak ise, oldukça kolay ve hijyenik. Bunun için transparan toz haznesini cihazdan ayırmak gerekmiyor, sadece vakum bölümünün çıkarılması ile işlem gerçekleştiriliyor.

Temizlik sonrasında ise, süpürge saklanmak üzere özel aparatı sayesinde duvara monte edilebiliyor, tüm aksesuarları ile birlikte standında saklanabiliyor ya da çantasına yerleştirilip kaldırılabiliyor. Özel olarak tasarlanmış çantası, cihazın çantadayken şarj edilmesini sağlarken, çantanın yanında yer alan bant sayesinde süpürge araç bagajına sabitlenebiliyor.

Acil durumlarda ışıldak özelliği

Şarjlı kuru vakum süpürgesini, 20 dakikalık kesintisiz çalışma süresi ile ev dışında araba, yat gibi mekanlarda da rahatlıkla kullanmak mümkün. Acil durumlarda kullanılmak üzere flaşör fonksiyonuna da sahip olan süpürge, karanlık ortamlarda ışıldak özelliği ile kullanıcılarına yardımcı olmaya hazır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu