Ferroli Domina N kombi

Ferroli Domina N; dijital kontrol panelinden donma korumasına, konfordan yüksek emniyet özelliklerine, güneş enerjisine uyumdan kullanım kolaylığına kadar birçok özelliği bir arada sunuyor.

Domina N’de,  sert iklimlerde karşılaşılan durumlara karşı cihazı ve tesisatı güvence altına alan donma korumasına sahip. Olası bir durumda otomatik olarak devreye giren donma koruması Türkiye’nin birçok bölgesindeki iklim koşulları için önemli bir avantaj yaratıyor. Güneş enerji sistemleriyle entegre çalışarak enerji tasarrufunu artıran Domina N’nin arıza teşhislerinde de uyarıda bulunan ve kullanım kolaylığıyla tüketici dostu olan dijital ekranlı kontrol paneli bulunuyor.

Ayrıca 92/42 EEC enerji verimlilik direktiflerine göre bu sınıf cihazlar içindeki en yüksek verimlilik seviyesi olan  3 yıldızlı enerji verimlilik seviyesine sahip Domina N, Kalorifer devresi ve sıcak kullanım suyunu hazırlayan bitermik (birleşik) bakır esanjöre sahip.

Ekonomi/Konformodlarında çalışabilme özelliğiyle Domina N, “Konfor” modunda iken kullanım suyu 45ºC’de eşanjör içinde hazır olarak bekletildiği için tüketicilere kullanma suyunu çok kısa bir sürede temin edebilme avantajı yaratıyor. “Eco”modunda ise, sadece tüketicinin kullanım suyu talep etmesi durumunda istenilen sıcaklıkta kullanım suyu hazırlanıyor.

Domina N, opsiyonel aksesuar olarak sunulan oda termostatı ile birlikte kullanıldığında sunduğu tasarrufu çok daha yukarılara çıkarabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu