Filli Boya Yalıtım’dan enerji tasarrufu için bir hizmet paketi

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte ısı yalıtımının önemine dikkat çeken Filli Boya Yalıtım Capatect, konut sahiplerine bir hizmet paketi sunuyor.

Ülkemizde, binalarda tüketilen enerjinin en büyük payı, ısıtmadan kaynaklanıyor. Konutlarda tüketilen toplam enerjinin yaklaşık yüzde 75’inden fazlası, ısıtma ve soğutma için tüketiliyor. Bu nedenlerden dolayı, ısı yalıtımını enerji tasarrufunun en önemli araçlarından biri olarak gören Filli Boya Yalıtım Capatect, kışın enerjiden tasarruf sağlamak için konut sahiplerine hizmet paketini sunuyor.

Tam 10 yıl garanti

Binalardaki ısı kaçaklarını engelleyerek, enerji tasarrufunu garantileyen Capatect Isı Yalıtım Sistemi, bu tasarruf ile 2-3 yıl içerisinde ısı yalıtımı için harcanılan masrafı amorti edebiliyor.

Filli Boya Yalıtım Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin ürün kalitesini, uygulamanın uzmanı Filli Boya bayileri tarafından Capatect Teknik Şartnamesi’ne uygun olarak tatbik edilmesi koşulu ile 10 yıl boyunca garanti ediyor. Ayrıca uygulamanın yapıldığı süre boyunca (azami 6 ay) ve sonrasında 24 ay boyunca tüm risklere karşı sigortalıyor.

Filli-Boya-Yalitim-Capatect-İsİ YalıtımFilli Boya Yalıtım’dan ücretsiz bir hizmet: “Termal kamera”

Tüm bunların yanı sıra, Filli Boya Yalıtım tarafından ücretsiz olarak sunulan “termal kamera” hizmeti, sıcaklık ölçüm özelliği ile binaların yalıtım ve ısı sorunlarını ortaya çıkarıyor. Dış cephe ve çatılarda kızılötesi ışınlarla hava akımı veya rutubet kaynaklı sorunları tespit ederek, yalıtıma ihtiyaç olan bölgeleri işaret ediyor.

Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nde Yeşil Kredi dönemi

Filli Boya, her konut sahibinin Capatect Isı Yalıtım Sistemi’nin kalitesine kolaylıkla ulaşabilmesi için Denizbank işbirliğiyle 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla Yeşil Kredi’yi kullanımınıza sunuyor ve yalıtım kendini ödeyen bir yatırıma dönüştürüyor.

Capatect’ten ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi kampanyası

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan aldığı yetki ile konutların enerji verimliliklerini değerlendirme ve Enerji Kimlik Belgesi verme yetkisine sahip olan Betek Grubu, binaların enerji seviyelerini değerlendirmek üzere seçilen ilk ve tek yapı firması oldu.

Çevre ve sürdürülebilirlik politikalarıyla sektöre ve ülkeye katkıda bulunan Filli Boya Yalıtım Capatect, yıl sonuna kadar yaptığı kampanya ile Capatect Isı Yalıtım Sistemi’ni kullanan mevcut binalara gerekli kriterleri karşıladığı takdirde Enerji Kimlik Belgeleri’ni ücretsiz verecek.

Kampanya katılım şartları için Filli Boya danışma hattı“444 1 222”yi arayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu