Fransız Tarzı Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

Meşhur Fransız yemeklerinin nasıl mutfaklardan yapıldığını merak ediyor musunuz? Country, klasik, vintage… Birbirinden güzel bir çok mutfak örneğini sizin için derledik.

Fransız mutfak örneklerinden ilham alabilir ve eğer geniş bir alanınız varsa siz de mutfağınızda Fransız tarzını deneyebilirsiniz.

1. Mobilyalarında beyaz, duvarlarında mavi renk tercih edilmiş olan bu mutfak, mutfak adası şeklinde düzenlenen tezgahıyla da şık bir görünümde.

Country Mutfak

2. Mutfak ve yemek odası olarak düzenlenen bu mutfak klasik tarzı yansıtıyor. Mobilyalar, kullanılan aksesuarlar klasik tarzda seçilmiş. Ahşap dokusu da mutfağın saha sıcak görünmesini sağlamış.

Klasik Mutfak

3. Tavanında ve mutfak adasında yeşil rengin tercih edildiği bu mutfak, adeta bir bahçeyi andırıyor. Ahşap tonlarda tercih edilen geniş dolaplar ise oldukça kullanışlı görünüyor. Bu mutfak country tarzı oldukça başarılı şekilde yansıtmış.

Country Mutfak

4. Mobilyalarında eskitme yönteminin kullanıldı bu mutfakta birden çok renk kullanılmış. Ortasındaki küçük masası sayesinde mutfak yemek imkanı da düşünülmüş. Fırın olarak tasarlanmış bölümde tuğla dokusunun kullanılması da şömineleri andırıyor.

Fransız Mutfak

5. Dağ evleri için güzel bir fikir oluşturabilecek bu mutfakta hemen hemen hiçbir modern öğe bulunmuyor. Keyifli bir dekorasyon için ilham alınabilir.

Klasik Mutfak

Fransız mutfaklarında ağırlıklı olarak ahşap mobilyalar kullanılmaktadır. Dekorasyonda açık renkler tercih edilir. Açık renk ve sade olarak tasarlanan mutfaklarda ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fransız tarzına dair diğer örneklere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu