Fuga Mobilya’nın Loft Koleksiyonu

Fuga Mobilya, Loft Koleksiyonu ile endüstriyel stili şehre taşıyor. Loft koleksiyonunda kullanılan ceviz masif ahşap ve eskitme bakır dokunuşlar ferah, basit ve sade mekanlar yaratmanız için ideal.

Loft Koleksiyonu’nu oluşturan Fuga; oturma grubu, Tv ünitesi, yatak odası ve yemek odası grupları ile endüstriyel stilin karakteristiğini yansıtan tasarımları çağımıza yorumluyor.

1960’larda terk edilmiş endüstri ve sanayi binalarına hayat veren ressam ve sanatçıların izinden giden Loft akımı Fuga Mobilya dokunuşuyla mekanlara yansıyor. Loft karyola başucu büyük iki yastık görünümünde tasarımıyla geniş ve ferah yapılara uyum sağlıyor.  Loft yemek masasının tablası ceviz masif, ayakları ise eskitme bakırdır, özgürlüğüne düşkün ruhlar için farklı ölçülerde de kullanılabilir olarak tasarlandı. Loft konsol bu stilin tamamlayıcısı olarak tablası boyalı cam, çekmeceleri ceviz, kapakları lakedir.

Loft koltuklar bir yüzeyi düğmeli diğer yüzeyi desenli düğmeler olmak üzere çift yüzeyli kullanılabiliyor. Sehpalarda ceviz, eskitme ayna, lake ve deri kaplama olarak farklı tablalar seçilebilirken, dönemin stilini yansıtan bakır ayaklar kullanıldı. Nostaljik bir kütüphane sisteminden esinlenilerek tasarlanan kitaplıkta eskitme bakır ve cevizin uyumu sergilenirken, mumluklar eskitme bakır ve minimal forma sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu