Geniş Kapasiteli Siemens jetMatic Bulaşık Makinesi

Siemens Ev Aletleri, 14 kişilik geniş kapasiteli SN26V891TR jetMatic bulaşık makinesi, geniş aileler ve sık konuk ağırlayanlar için ideal.

Ekstra hijyen sağlayan, sessiz ve hızlı çalışan jetMatic, A+ sınıfında elektrik ve su tasarrufu sağlarken, paslanmaz çelik kaplaması ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Siemens SN26V891TR jetMatic bulaşık makinesi, kısa sürede temiz bulaşıklara ihtiyacınız olduğunda veya misafiriniz geldiğinde yıkama ve kurutma performansından ödün vermiyor. VarioSpeedPlus özelliği ile yüzde 66’ya kadar daha hızlı yıkama ve kurutma avantajının yanı sıra su tasarrufuyla da çevre korumaya katkı sağlıyor.

Siemens jetMatic bulaşık makinesi AquaSensor özelliği sayesinde kirlilik oranını, yani sudaki bulanıklığı ölçerek durulama sayısını ve süresini belirleyebiliyor. Böylelikle deterjan artığı kalmaması da garantileniyor. Siemens SN26V891TR jetMatic, tencere ve tavaları elde yıkamaya da son veriyor. IntensiveZone opsiyonu ile alt sepette su basıncını artırarak kirli tencere ve tavalar yıkanırken, üst sepete hassas bardak ve tabaklar yerleştirilerek bir arada kolayca yıkanabiliyor.

5 ayrı yıkama sıcaklık derecesi bulunan ve yıkama işlemi sırasında bulaşıkları daha uzun süre yüksek ısıya tabi tutarak yüksek hijyen sağlayan SN26V891TR jetMatic, özellikle hijyen konusunda hassas olan çocuklu aileler için önem taşıyor. Bu özel bulaşık makinesinde, özel bardak tutucular kadehler için güvenli yıkama, varioFlex sepetler ise maksimum kullanım alanı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu