Gentry Home Vitrifiye Serileri

İtalyan Gentry Home firmasının, geçmişten ilham alarak tasarladığı Victorian, Belgravia, Balasani, Claremont, Hillingdon ve Damea vitrifiye serileri, klasik tarzın estetik örnekleri olarak karşımıza çıkıyor.

Gentry Home koleksiyonları, porselen öğelerden dökme küvetlere, aksesuarlardan dekoratif mobilyalara kadar seçme özgürlüğü tanıyor. Lavabo ve dolapların birlikte kullanıldığı banyo mobilyaları fonksiyonelliği şıklıkla bütünleştirirken klasik stilin her detayını yansıtıyor. Tasarımda, yirmiye yakın lavabo, havlu dolabı ve lavabo konsolu modelleri alternatiflerinin yer alıyor.

Fildişi emaye parçaların nervürlü raflı dolap yapımında kullanıldığı Grace, katı maun mobilyadan oluşan şık bir tasarım.

Küçük bir malzeme çekmecesi ve şekilli bacaklardan oluşan Benjamin, siyahın asaletini temsil ediyor. Gümüş ve siyah kaplama seçenekleri sunan model, siyah mermer yüzeyiyle de doğal bir görünüm sergiliyor.

Unique koleksiyonu da markanın tüm serileriyle uyum sağlayabilen çeşitli aksesuarlar içeriyor. Unique, masa, ayaklı ayna ve havlu askısından oluşuyor.

Sağlamlık, hafiflik ve tek gövde döküm işleme özelliklerine sahip damarsız Kuvars taşının ana malzemeyi oluşturduğu Manhattan küvet, sadelik ve zarif desenlerin ön plana çıkarıyor ve modern çizgilerin yanı sıra klasik detaylarıyla da geçmişin nostaljik esintisini banyolara taşıyor.

Tulip, musluk ve tamamlayıcı parçalarıyla duş olarak da kullanılabiliyor. Duş perdesi için tasarlanan küvete monteli dairesel halka, görünüm açısından şık bir bütünlük oluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu