Gezici Mutfak Festivali 27-29 Kasım’da Türkiye’de

Omnivore World Tour; Paris, New York, Cenevre, Şangay, Moskova, Sidney, Brüksel gibi dünyanın 4 kıtasındaki farklı şehirlerin ardından, 27-29 Kasım arasında İstanbul’a geliyor!

‘Dünyanın ilk Gezici Mutfak Festivali’  olan ve yeme içme sektörünün önde gelen metropollerinde, ilham verici birçok etkinliği kapsayan Omnivore World Tour, dünyaca ünlü şeflerle Türk şefleri buluşturuyor. Sirha Istanbul kapsamında 27-29 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde ve farklı restoranlarda bu yıl ilki gerçekleşecek olan Omnivore Istanbul, yemek fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmak üzere uluslararası şefleri lokal şefler ile bir araya getiriyor.

Mutfak, Omnivore ile hiç olmadığı kadar global bir deneyime dönüşüyor. Omnivore World Tour, mutfağın global ölçekte deneyimlenmesi ve paylaşılması gerektiği fikrinden yola çıkıyor ve bu hareketi açıkça teşvik ediyor.

Dört farklı bölümden oluşan Omnivore; mutfak profesyonelleri ve genç yetenekleri, dünyaca ünlü şeflerle buluşturan Master Classes, ev sahibi ve uluslararası şeflerin birbirinden enfes lezzetler ile mutfak meraklılarını ağırladığı Amazing Dinners, unutamayacağınız lezzetleri tadarak, dünyaca ünlü şefler ile birlikte  parti ortamında  eğleneceğiniz  The Omnivorious Party ve bol sürprizli, farklı bir deneyim sözü veren  Omnivore Pop Up Dinner’la  İstanbul’lu yemekseverlerle buluşturuyor.

İşte ‘Omnivorious by Badoit’ şefleri:

Uryan Doğmuş – USLA,  Kaan Bergsen – Petra Roasting Co., Ali Ronay – Rocco, Dmitri Zotov – Entrekot, Didem Şenol Tiryakioğlu – Lokanta Maya, Kaan Sakarya – Nicole, Murat Artukmaç, Guillaume Monjuré – Palégrié, Kemal Demirasal – Alancha , Cihan Kıpçak – Gile Restaurant, Aylin Yazıcıoğlu – Nicole Restaurant , Davy Schellemans – Veranda, Yılmaz Öztürk – L’Escargot, Maksut Askar – Neolokal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu