Gourmet & Styling Dergisi

EKS Yayıncılık tarafından Eyüp Kemal Sevinç önderliğinde hazırlanan Türkiye’nin ilk şef dergisi Gourmet & Styling 3 ayda bir yayınlanıyor.

EKS Mutfak Akademisi’nde, eğitimlerin, workshopların, kurumsal etkinliklerin, fotoğraf ve televizyon çekimlerinin yanı sıra yayıncılık departmanı tarafından da birçok çalışma yapılmaktadır.

Lezzetin peşinde koşan, mutfak kültürlerini merak eden, araştıran, okuyan, mutfakta olmayı seven ve hayata daha farklı açıdan bakmak isteyenlerin aradıklarını bulabilecekleri bir yeme-içme ve yaşam dergisidir.

Türkiye’nin çevre dostu dergisi Gourmet & Styling doğaya katkıda bulunan geri dönüşümlü kağıtlar kullanılarak hazırlanıyor ve 3 ayda bir mutfak severlerle buluşuyor.

EKS Mutfak Akademisi’nin yayıncılığını yaptığı Gourmet&Styling yeme içme ve yaşam dergisi tüm gazete bayilerinde ve D&R lerde sizlerle buluşuyor.

Dergi, mevsimler baz alınarak her 3 ayda 1, farklı mevsim konseptleri düşünülerek tasarlandı. Dergi; mevsimlere özel tarifler, mekan önerileri, sağlıklı beslenme bilgileri, sofra tasarımı, mutfak dekorasyonu ve daha birçok zengin içeriğe sahiptir.

Fiyat: 10 TL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu