Grohe siyah ve beyaz seçenekleri

GROHE, ay beyazı ve kadife siyahı seçenekleriyle siyah seramiklerle kombinlenen ürünler sunuyor.

Siyah ve beyaz olarak iki seçeneği bulunan GROHE Ondus Digitecture Light rezervuar panelleri, su tasarrufu sağlayan çift kademeli gömme rezervuar kumandasını, aydınlatma efektleriyle birleştiriyor. Temperli camdan yapılan 200 mm büyüklüğündeki kare panellerde en son LED teknolojisi kullanılıyor.

GROHE Ondus Digitecture Light sayesinde aydınlatma, yerleşik zamanlayıcı fonksiyonu veya ‘açma/kapama’ anahtarı kullanılarak ayarlanabilir. Ayrıca LED aydınlatma, geceleri banyodaki ana ışık kaynağını açmaya gerek kalmadan gerekli aydınlığı sağlar.

Geleneksel kumandaya ek olarak, panelde ayrıca dokunmadan yıkama yapmayı sağlayan bir sensörün de bulunması sayesinde elinizi büyük veya küçük düğmenin önünden geçirdiğinizde tuvaletin yıkama fonksiyonu otomatik olarak çalışır.

GROHE’nin kadife siyahı ve ay beyazı renklerini seçenek olarak sunan bir başka ürünü ise yeni gömme rezervuar ve pisuar yıkama sistemi kumanda paneli Nova Cosmopolitan. Bu ürün, basit bir geometriye sahip ve GROHE StarLight® krom kaplama ile donatılmış.

Rainshower Cosmopolitan’ın modern tasarımından Rainshower Rustik’in klasik stiline kadar GROHE Rainshower koleksiyonu, birçok stile ve boyuta sahip. Tüm modellerde her su çıkış noktasına dengeli su dağıtımı için GROHE DreamSpray teknolojisi kullanılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu