Halıda bu yılın trendi

Değişen modayı takip etmek zor. Mobilyada, aksesuarda, duvar renklerindeki değişim halıda da kendini gösteriyor. Evinize yeni bir halı almak istiyorsanız, senenin trendlerini göz önünde bulundurun.

El dokuma halılar bu sene yeniden moda. Evinizde egzotik bir hava yaratmak için el dokuma halılar seçebilirsiniz. Egzotik eviniz için, etnik motiflerle süslenmiş el dokuması halılar iyi bir tercih olabilir. El dokuması halılar evinize aynı zamanda nostaljik bir görünüm kazandıracaktır. 
Halı alırken, malzemesine dikkat edin. Yün, keten, kenevir, ısırgan gibi malzemelerle yapılan halılar bu sene moda.

Evinizde renk bir çok rengi aynı anda kullanmayı seviyorsanız, üç boyutlu kombinasyonların bir arada kullanıldığı halıları tercih edebilirsiniz. Grafik ve soyutlamaların ön planda tutulduğu renkli ve karmaşık desenli halılar odanıza hareket katacaktır. Modası eskimeyen bu tarz halıları her yerden alabilirsiniz.

Geçen sene halıda moda olan gri ve tonları bu sene pek tercih edilmiyor. Geçen senenin aksine bu sene halılarda koyu renkler moda. Halı alırken, kırmızı, kahverengi ya da siyah gibi koyu tonları seçebilirsiniz.

Halı alırken, evinizin dekorasyonunu da göz önünde bulundurmalısınız. Senenin trendine uyum sağlarken, evinizin dekoruna uymayacak seçimlerde bulunmaktan kaçının.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu