Hesaplı mobilya alışverişi için ipuçları

Mobilya, ev dekorasyonunun en pahalı öğelerindendir. Ancak, mobilya alışverişinde birkaç basit ipucuna dikkat ederek, bütçenizi zorlamadan istediğiniz modelleri satın alabilirsiniz:

• Bir önceki sezonun mobilyaları, yeni sezon başladığında indirime girer. Mobilyalar eskimemiştir, ancak yeni modeller geldiği için popülaritesi düşmüştür. Bu modellerin içinde, zevkinize uygun modeller mutlaka vardır. Yeni sezon ürünlerine yönelmeden önce, eski sezon ürünlerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 

• İkinci el mobilyalar da ekonomik çözümlerdir. Temiz kullanılmış, antika görünümünde mobilyaları satın aldıktan sonra iyice temizleyerek ve birkaç ufak tefek hasarı varsa onararak, yepyeni mobilyalara kavuşun. 

• Canlı müzayedeler, emlak satışları, icra yoluyla el konan eşyaları satan kurumlar da ucuza mobilya edinebileceğiniz yerlerdir. Bu satışları takip edin. Bu sayede, yepyeni mobilyaları çok ucuza satın alabilirsiniz. 

• Mobilya satın almak yerine, birkaç basit malzeme satın alarak, evde mobilyanızı kendiniz onarın ve yeni görünümlü mobilyalara kavuşun. 

Ekonomik mobilya alışverişi için, yukarıdaki bilgiler işinize yarayabilir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu