Hobileriniz için ayrı bir köşe oluşturun

Evinizde bir hobi köşesi oluşturun ve keyfini çıkarın.

Hazırlayacağınız köşe için uygun bir yer seçin. Yer seçerken, nasıl bir çalışma yapacağınızı göz önünde bulundurun. Dikiş dikmek üzere bir alan yaratmak için, öncelikle yer döşemelerine dikkat edin. Laminant ve ahşap döşemeler dikiş ve örgü için uygun olabilir. Halı kullanılan bir odada, dikiş ve örgü sonrası yerlere dökülen ipliklerin temizlenmesi zor olabilir. Yer seçimi kadar ışıklandırma da uğraşacağınız iş için önemlidir. Yetersiz sarı bir ışık, gözlerinize zarar verebilir. Dikkat ve ayrıntı gerektiren bir iş yapacaksanız, ışıklandırmaya özen gösterin.

Dikiş makinesini sık kullanıyorsanız, cam kenarına yerleştirin. Aydınlık ve ferah bir ortam olacaktır. Dikiş makineniz için gerekli malzemeleri, çekmecelere yerleştirin. Çekmeceye sığmayacak kadar büyük eşyalarınız için, küçük sepetler kullanın. İşiniz bittiğinde, sepetleri çekmece gibi, dikiş makinesinin alt tarafına doğru yerleştirin.

Dikkat etmeniz gereken, birkaç nokta sayesinde, hobileriniz için hem düzenli, hem de ayrıcalıklı bir köşe yaratabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu