IKEA Tekstil Ürünleri

IKEA’nın, yastıktan yorgana, nevresim takımından yatak örtüsüne, perdeden koltuk kılıfına, havludan banyo paspasına, servis örtüsünden mutfak önlüğüne kadar birbiriyle kombinlenebilen ürünleri yaşam alanlarınıza hayat veriyor.

Perdeler

Koyu gri stor perde, ışığı filtreleyerek TV veya bilgisayar ekranındaki yansımayı azaltıyor. Yoğun dokuma kumaştan yapılmış perdeler, kışın soğuk havayı, yazın da sıcağı dışarıda tutuyor. Klasik kumaş perdelerle birlikte IKEA mağazalarında yerini alan çeşit çeşit stor, jaluzi, rulo ve panel perdeler sizleri bekliyor.

Tekstil ürünleri

Mekâna rahatlık ve yumuşaklık katan, kanepeye ya da koltuğa yerleştirilmiş birkaç yastık, odaya sıcak ve konforlu bir atmosfer kazandırıyor. Örtüler ve battaniyeler, uyurken ya da TV izlerken kışın keyfini çıkarmaya yardımcı oluyor.

Mutfakta tekstil ürünleri

Kurulama bezleri, fırın eldivenleri, önlükler, tutacaklar mutfakta işleri kolaylaştırırken, kolayca yıkanan masa örtüleri ve pratik Amerikan servisleri dekoratif ve şık masalar yaratıyor.

Havlular

Yumuşacık IKEA havluları, yorucu bir günün ardından veya uzun bir güne başlamadan önce banyo yapanları sarıp sarmalıyor. Banyo halıları ortama konfor ve sıcaklık katarken, duş perdeleri dekorasyonu  tamamlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu