IKEA’nın yeni RYSBBY ailesi

IKEA mağazaları, RYSBBY ailesini müşterileriyle buluşturuyor.

RYSSBY Koleksiyonu, IKEA tasarım ekibinin dünyanın farklı yerlerindeki ev, müze ve köy ziyaretleri sırasında yaptığı gözlemlerin, IKEA’nın bilgi birikimi ve “akıllı tasarım“ anlayışıyla birleştirildiği karakteristik hatlara sahip… RYSSBY Koleksiyonu’nda, geleneksel tasarımlar bugünün modern yaşamına uyarlanıyor. Koleksiyonda yer alan ürünler, büyüleyici ve zamansız güzelliklerinin yanı sıra, günlük ihtiyaçlara cevap veren fonksiyonel ve dayanıklı formlarıyla dikkat çekiyor.

Geçmişten izler taşıyan RYSSBY Koleksiyonu, çizgileriyle tanıdık ve sıcak bir his uyandırıyor. Koleksiyon; hem folklordan ilham alan geleneksel estetiği, hem çağdaş ve zamansız görünümüyle ilgi çekiyor. El işi geleneklerinin güçlü etkilerini yansıtan koleksiyondaki çiçekler, kuşlar ve geometrik desenler, rengârenk ürünlerde hayat buluyor.

Kendine özgü, sürdürülebilir, sağlam ve doğal kelimeleriyle tanımlanabilen Koleksiyon, geliştirme ve tasarım sürecinde dünyanın pek çok yerinden esinlenilen yöresel desenler, görsel zenginlik yaratan farklılıklarının yanı sıra benzerlikleriyle de hayret uyandırıyor.

Pastoral ve geometrik desenleri bir araya getiren tekstil ürünleri, oda separatörleri, folklorik detaylar taşıyan komodinler, deri kayışlı metal saklama kutuları, seramik çay ve pasta takımları, çinko kaplar, öne çıkan ürünler arasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu