İlham kaynağı sehpalar

Bir sehpa her türlü yaşam alanı için etkili bir odak noktası olabilir. Tamamen benzersiz, kaliteli ve estetik bir tasarımı olan sehpalar ile eviniz için cesur bir seçim yapabilirsiniz.

Salonunuzun, oturma odanızın en göze çarpan yerine koyduğunuz, gerçek hayatı taklit eden, doğadan ilham alan, adeta tablo gibi konumlanan bir sehpa şaşırtıcı bir dekorasyonun en önemli parçası olacaktır.

Oturma odası, hem çocuklar hem de yetişkinlerin bir arada oldukça uzun vakit geçirdikleri bir mekandır.  Bu alanda kullanılacak sehpanın çocukların güvenliği açısından tehlike yaratmayacak şekilde pratik, odanın dekorasyonu açısından da şık olması gerekir. Bu iki unsuru bir araya getirmek için çocukları tehlikelerden uzak tuttuğu gibi şık da görünen bir sehpa tercihinde bulunabilirsiniz. Böylece ortak kullanım alanınızı şık bir sehpayla konforlu ve estetik bir tasarıma kavuşturmuş olursunuz.

sehpa tasarımı

Evinize şıklığı ve farklılığı getiren sehpa, kullandığınız odanın ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlanmalıdır. Fonksiyonel bir sehpanın, etrafta dağınık halde bulunan gazete ve dergilerin düzenli bir şekilde saklanabilmeleri için uygun bölmeleri olabilir. Böylece üstünü bardaklarınızı, kumandalarınızı koymak için kullandığınız sehpanın alt ya da yan kısmını da kullanabilme imkanınız olur.

sehpa tasarımı

Bitkileri seviyor ve farklı bir tasarım istiyorsanız bir saksıyı andıran sehpalar tam size göre. Bir köşesini ya da tamamını saksı olarak kullanabileceğiniz sehpa, doğallığı ve doğayı evinize taşıyacaktır. Aynı zamanda böyle benzersiz bir sehpa misafirlerinizi de şaşırtacak.

İyi tasarlanmış bir sehpa, evinizin kalanının dekorasyonu için de ilham kaynağı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu