IMAZ serisi ile ışık geçiren dekoratif paneller

Dünyanın önemli zemin ve duvar kaplaması markalarının özgün koleksiyonlarını Türkiye’ye getiren kibrID material, S-Plasticon üretimi IMAZ serisi reçine panelleri, mimarların, iç mimarların ve son kullanıcının beğenisine sunuyor.

kibrID material’ın, Türkiye temsilciliğini yaptığı Yunanistan’ın yapı malzemesi firması S-Plasticon tarafından üretilen IMAZ serisi, hazır kapsüllenmiş malzemeler içeren reçine panel serileriyle mimarların ve iç mimarların tasarımlarına esnek, yaratıcı ve fonksiyonel çözüm önerileri sunuyor.

Malzeme alternatifleriyle büyük çeşitlilik sunan IMAZ serisi, ara katmanlarındaki malzeme türlerine göre çeşitlenen Organic, Fabric, Prints ve Industrial gibi farklı konseptlerdeki koleksiyonları bünyesinde barındırıyor.

Organic koleksiyonu bambu, yaprak ve dal formları gibi doğal ve organik desen seçenekleri sunuyor. Fabric koleksiyonu ise, tekstil temasını farklı renk ve doku alternatifleriyle panellere taşırken; Prints koleksiyonu herhangi bir imajı, baskıyı, fotoğrafı veya çizimi reçine ya da cam içine hapsediyor. Son olarak Industrial koleksiyonu, ilhamını alüminyum, bakır, plastik, kâğıt ve geri dönüşümlü cam gibi endüstriyel ürünlerden alıyor.

Geri dönüşümlü ve dayanıklı paneller

IMAZ, aynı zamanda dayanıklılığı ve yenilenebilir olmasıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Geri dönüşümlü özelliğiyle sürdürülebilir nitelikteki IMAZ serisi paneller, kullanıcısının tercihine göre üretim fabrikalarında yeniden tasarlanıp yenilenebiliyor.

Kullanıcının isteğine özel tasarım ve boyutlar

Renk, derinlik, ölçek, yüzey kaplaması ve reçine alternatifleriyle kullanıcıya kendi özel kombinasyonlarını yaratma imkânı tanıyan IMAZ serisi panellerin yüzey kaplamaları perdah, buzlama ve kumdan yapılıyor; ayrıca, her bir panelin ön ve arka yüzeyleri için farklı kaplamalar uygulanabiliyor. Standart boyutu 1000×2980 mm olan IMAZ serisi paneller isteğe bağlı olarak 1220×2440 mm, 1220×2980 mm ve 2000×3000 mm ölçülerde de üretilebiliyor.

Oldukça kolay bir temizlik

IMAZ serisi panellerin temizliği ise, bir o kadar kolay. Yumuşak bir sünger yardımıyla, sabun veya hafif asidik, nötr veya bazik deterjan içeren ılık suyla kolayca temizlenebilen paneller, ardından temiz suyla durulanarak kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu