InSinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri ile istenilen ısıda su

Blanco Öztiryakiler tarafından Türkiye’ye getirilen dünyaca ünlü marka InSinkErator’un buharlı sıcak su sistemleri ile birlikte kullanılabilen armatürler, tasarımı ile mutfağınıza şıklık katarken, sadece bir dokunuşta istediğiniz ısıda su elde etmenize fırsat tanıyor. 

InSinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri, mutfağa kolaylıkla monte edilebiliyor. Bir saat içinde 98 santigrat derecede 100 fincan su verebilen buharlı sıcak su sistemleri, standart bir mutfak kettle’ından yüzde 20 daha az enerji tüketerek tasarruf sağlıyor. Üründe sıcak içeceklerin hazırlanmasının yanı sıra, makarna, sebze haşlayabiliyor; bebeklerin gıdaları ve biberonları ısıtılabiliyor veya et suyu, çorba ve sos yapılabiliyor.

Şık ve kullanışlı armatürler

InSinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri ile kullanılabilen 2 farklı armatür modeli bulunuyor: “InSinkErator HCI 100” ve “InSinkErator GNI 100

InSinkErator HCI 100 modeli, soğuk ve sıcak suyu tek bataryadan verebilirken, InSinkErator GNI 100 ise, sadece sıcak su veriyor. Sunulan su filtresi seçeneği sayesinde, kullanıcılar dilerlerse armatürlerden filtrelenmiş sıcak ve soğuk su elde edebiliyor. Armatürlerdeki özel vana sayesinde, armatür kolu bırakıldığı an su akışı kesiliyor.

InSinkErator Buharlı Sıcak Su Sistemleri, 2 yıl garanti taşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu