İstanbul Mobilya Fuarı 2017 Başlıyor

Mobilya sektörü 10-15 Ocak’ta TÜYAP’ta gerçekleşecek olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda buluşacak.

Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı(İSMOB), mobilya sektörüne çağ atlatmaya hazırlanıyor. Mobilya alanında Avrasya Bölgesi’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü fuarı olan İSMOB, 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP’ta 13. kez trendlerin belirlendiği adres olacak.

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu TÜYAP’ın Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliğinde gerçekleştireceği fuar, 14 salon ve 120 bin metrekarelik alanda 1000’den fazla markanın ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunacak. İSMOB’da oturma odasından çocuk odasına, yatak odasından ofis mobilyasına kadar 2017’ye damgasını vuracak binlerce yeni ürün ilk kez sergilenecek.

Trend Alanı Çok Konuşulacak

ISMOB’da fuar alanının bir kısmı bu yıl “Trend Alanı”na ayrılacak. Hem sektörün hem de ziyaretçilerin keyifli bir buluşma noktası olarak tasarlanan “Trend Alanı” fuara yeni bir soluk katacak. Böylece hem ziyaretçiler, hem de katılımcılar bugünün ve yarının mobilyalarına dair heyecan verici yaklaşımlara şahit olacak.

Değişen ihtiyaçlar ve günümüz teknolojisinin hayatımıza soktuğu yepyeni kavramların irdeleneceği alanda, ziyaretçiler ve katılımcı firmalar için eğlenceli ve bilgilendirici aktiviteler gerçekleştirilecek. Ayrıca yine Trend Alanı’nda; mobilya ve tasarım konusunda işin uzmanlarının katılacağı söyleşiler, ünlü isimler  ile düzenlenecek sanat etkinlikleri, başarılı bir ev dekorasyonu için yeni fırsatlar ve bakış açılarının anlatılacağı sohbetler gerçekleştirilecek.

Tarih: 10-15 Ocak 2017

Ziyaret Saatleri: 10 – 11 – 12 – 13 – 14 Ocak 2017: 10.00 – 19.00
15 Ocak 2017: 10.00 – 18.00

Yer: Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu