Jacuzzi’nin Spa Serisi ile Evde Spa Keyfi

Üstün tasarım ve maksimum iç konfor sunan City Spa, Enjoy ve Santorini Pro, suyun rahatlatıcı etkisini ev ortamında yaşamak isteyenler için tasarlandı. 

Üstün tasarım ve yüksek teknolojisiyle bir sağlık vahası sunan Kaluderovic&Condini tasarımı City Spa, hidromasajlı küvetin yanı sıra iki şezlong ve ‘technogel’ başlıklarıyla ruhu ve vücudu rahatlatan bir deneyim sunuyor.

Kullanıcı dostu kontrol paneli, renkli LED sistemi ve opsiyonel ses sistemiyle spa keyfini farklı boyutlara taşıyan City Spa, ev konforunda profesyonel bir arınma ve sağlık köşesi sunuyor. Beyaz, sedef gümüş ve sedef okyanus renkleri ile tik ağacı renginde ahşap ve sentetik ahşap seçenekleri sunan City Spa, su masajının kusursuz rahatlığını teras, bahçe ve evlerinize getiriyor.

Enjoy, tasarım ve işlevselliğin bütünlüğünü sıra dışı su masajıyla buluşturuyor. Fiziksel olarak vücuttaki tüm kasları çalıştıracak şekilde 6 ayrı oturma konumu sunan Enjoy, mümkün olan en yüksek etkiyi vermek için tasarlandı. İlk aşamada dolaşımı aktive eden,kolları ve bacakları rahatlatan bir su masajıyla başlayan Enjoy spa yolculuğu, omuz ve sırt bölgesinde kan akışını teşvik eden ve eklemleri rahatlatan su masajıyla devam ediyor.

Cildin fışkıran suyun dönen akışıyla rahatladığı ve maksimum gücün bütün vücudu sardığı aşamadan sonra yeniden yavaşlayan su masajının ardından kaslar gevşetilerek rahatlama sağlanıyor. Fiziksel ve ruhsal rahatlamanın bütün etkisini hissettirecek şekilde çok renkli bir ışık sistemiyle donatılan Enjoy, geniş ve ergonomik tasarımı sayesinde 5-6 kişinin rahatlıkla oturabileceği maksimum kapasiteye sahip. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun tasarlanan hidromasajlı küvet, ankastre versiyonuyla da estetik bir görünüm sunuyor.

Santorini Pro ise Jacuzzi’nin spa yaşamına sunduğu bir diğer tasarım. Kullanıcı dostu LED panellerin açık ve basit bir şekilde tasarlandığıSantorini Pro, dokunmatik buton sistemiyle küvet içinde her durumun kontrol edilmesini sağlıyor. Winter Pro Kit, hassas enerji tasarrufuyla kış mevsiminde ya da soğuk havalarda da spa keyfi sunan Santorini Pro’da, CEC standartlarına (California Enerji Komisyonu) göre yapılan testler, suyu 39 °C ısıda tutmak için gerekli olan enerjinin önemli ölçüde düştüğünü gösteriyor.

Programlanabilen iki ayarla, sabit ısıda tutulabilen su sıcaklığı istenildiği takdirde ekonomik moda da alınabiliyor. Müziğin rahatlatıcı etkisinin ön plana çıkarıldığıSantorini Pro, MP3 çalar ve bluetooth teknolojisiyle ritmik bir su terapisi deneyimi yaşatıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu