Kablo Saklama Çözümleri

Kablo saklama çözümleri arıyorsanız sizin için önerilerimiz var. İşte kablolar için pratik çözümler.

Kullanılan elektronik ürünleri kullanılabilmeleri için kablo aracılığı ile güç kaynağına bağlı olmak zorundalar. Düzenlenmiş olsalar bile göze hoş görünmüyor. Özellikle hasar görmüş, bantla birleştirilmiş kabloların oluşturduğu çirkin görüntüyü cıvıl cıvıl hale getirebilirsiniz.

Kabloları renkli ipler ile sararak, kablo görüntüsünün dışına çıkarmanız mümkün. Sevdiğiniz ya da ev dekorasyonuna uyumlu renklerde iplerle sararak kablonun tamamını kamufle edebilirsiniz. Ahşap tonlalırının ağırlıklı olduğu evlerde hasır ip kullanabilirsiniz. İnce kabloları ise rengarenk boncukların içine gizleyebilirsiniz. “Kendin yap” işlerinde, tasarruf etme amaçlı her zaman evinizde değerlendirilmeyi bekleyen, depoya kaldırılmış malzemelerin kullanımına öncelik vermelisiniz. Böylece hem değerlendirilmiş olurlar hem de evde gereksiz yer işgal etmemiş olurlar.

Diğer yandan diğer öneriler de işe yarar:

Kablo Saklama Çözümleri – Kablo Düzenleyiciler

Şarj İstasyonu

Gerçekten çiçek gücü! Bu sevimli şarj istasyonu dört USB portu ile birlikte gelir, böylece tüm teknolojinizi aynı anda şarj edebilirsiniz.

Kablo İstasyonu

Bu kompakt mini istasyon, masanızdaki tüm gevşek kabloları toparlar. Parlak tasarımı, kabloları prize takılı olmadığında yere kaymayacakları şekilde sıkıca tutturur.

Ahşap Kablo Düzenleyici

Bu, herhangi bir kablo karmaşasını gizlemek için şık bir çözümdür. Sadece bir uzatma kablosunu kutuya kaydırın, ahşap kapağı üste yerleştirin ve kimse içindeki fişlerin karışıklığını görmesin.

Saç Şekillendirici Depolama Ünitesi

Isıya dayanıklı ağ, soğutma sürecini hızlandırmaya yardımcı olur ve arkadaki saklama cebi kabloları yoldan uzak tutar. Hepsinden iyisi, tümü bir arada durur.

Kablo Tutucu

Bu mini kablo tutucu, masanıza yapışır ve kabloları yerinde tutar. İlk uygulamada yapıştırıcıyı yeniden konumlandırabilirsiniz, ancak fazla tutarsanız kalıcı hale gelir.

Kablo Düzenleyici

Etrafta bir sürü kablo varsa, bu tam da size göre bir ürün. Çeşitli kablo gereksinimlerini karşılamak için üç boyuttan birini seçebilirsiniz. Evde ya da arabada kullanabilirsiniz. Böylece kablolar her yere yayılmaz, toplu bir şekilde durur.

Kablo Kılıfı

Bilgisayarınızın arkasındaki kabloların böyle bir kılıf ile düzenleyebilirsiniz. Kabloları birbirine bağlayın ve ayarlanabilir kılıfı etraflarına sarın. Kılıf esnek olursa işinizi kolaylaşır.

Ahşap Şarj İstasyonu

Normal telefonunuzun yanı sıra bir iş telefonunuz varsa, aynı zamanda tablet de kullanıyorsanız bu şık organizer size göre. Beş bağlantı noktalı şarj yuvasıyla aynı anda şarj ederken her şeyi güzel ve düzenli tutar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu